999 rezultate për

shoferit

Koronavirusi i merr jetën shoferit të Urgjencës Kombëtare Punonjësi i Qendër Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Artur Ndreu ka ndërruar jetë. Shoferi i Urgjencës mësohet se ka ndë
"Të dua shumë", gruaja e shoferit të "thasëve" me euro i flet burrit para Gjykatës (VIDEO) Shoferi i trajlerit ku u kapën 500 mijë euro në Portin e durrësit ka dalë sot në Gjykatë. Andon Thanasi, shoferi i tr
Mbi 2 milion euro, zbardhet identiteti i shoferit të kamionit që u vu në pranga Lidhur me sekuestrimin e 2 milionë eurove që u kapën në Portin e Durrësit, të cilat ishin të vendosura brenda një kamion
Zbardhet dëshmia e shoferit të kamionit që transportonte ilegalisht "thesin" me euro Së fundmi është zbardhur dëshmia e shoferit të kamionit, në të cilin ndodheshin 2 milion euro të padeklaruara. Kamion
Hero, burri shpëton drerin që ishte pushtuar nga gjarpri Një dre u arratis nga një gjarpër vdekjeprurës i llojit piton, pasi një shofer dëshmitar e trembi zvarranikun. Pamjet
Kapet në Portin e Durrësit kamioni me heroinë, pranga shoferit Policia e Durresit ka kapur një sasi prej 38 kg heroinë në një kamion, teksa ka arrestuar 49-vjeçarin që po transportont
"U tremba prandaj u largova", zbardhet dëshmia e shoferit që përplasi për vdekje shqiptarin në Itali Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 19 janarit në Itali, ku si pasojë 36 vjeçari shqiptar Franko Gjinaj humbi jet
Ende asnjë gjurmë, fotografia e shoferit të Tushes shpërndahet dhe jashtë Shqipërisë Policia e Lushnjes dhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë po vazhdojnë kërkimet për kapjen e Gëzim Saraçit i cili akuzohet s
DETAJE/ Fërkimi mes makinave bëri që polici t'ia marrë jetën shoferit të kamionit Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën të dielën. Një polic qëlloi për vdekje një person në qytetin e Gjilanit. Polici u a
Mjekët paralajmërojnë: Profesioni i shoferit është shumë i rrezikshëm për shëndetin Bazuar në një studim 13-vjeçar, specialistë nga Universiteti i Harvardit kanë përcaktuar se profesioni i shoferit është
Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja befason organet e drejtësisë Prokuroria e Krimeve të Rënda i ofroi statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë Redjan Rrajës, nën arrest për atentatin e
Polici filmohet duke i marrë lekët shoferit: Me 20 mijë lekë shpëtoi patentën (VIDEO) Fenomeni për të korrptuar efektivët e policisë me lek nën dorë, vijon që të jetë i lartë në vendin tonë. Por veç guximit
221 km/h, shoferit iu duk rruga si pistë avioni (VIDEO) Gjatë natës, një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrullë e stacionuar në
Aksident i frikshëm në Sarandë, shihni manovrat e rrezikshme të shoferit(VIDEO) Ditwn e sotme ka ndodhur njw aksidentit i frikshwm nw aksin Konispol-Sarandw. Burime pwr albeu.com bwjnw me dije se
Vajza e shoferit që mashtroi pasanikët e New York-ut ka gjetur dashurinë e jetës në burg (FOTO LAJM) Ana Sorokin, 28-vjeçarja që mashtroi stilistët, bankierët e hotelet e luksit në Manhatan, duke u hequr si trashëgimtare
Me 204 km/h, shoferit i duket rruga si pistë avioni (VIDEO) Nje automjet luksoz, drejtuesi i te cilit udhetonte me shpejtesi sketerre, eshte ndaluar nga policia ne oret e vona te n
Plagoset rëndë reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Lil Reese është plagosur rëndë. 26 vjeçari u qëllua në qafë të hënën pasdite, 40 minuta jashtë Chicagos, rapor
Pasagjeri bën për spital shoferin, nuk i uli volumin e muzikës (VIDEO) Një pasagjer ka bërë për spital shoferin e autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar, pasi i kërkoi të volumin e muzikë
Detaje nga aksidenti tragjik ku humbën jetën 4 gra, shoferit i vihen prangat në spital Një aksident me katër viktima u regjistrua ditën e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Shoferi i mjetit me të cili
Pranga shoferit të dehur, goditi makinën e policisë në tentativë për të ikur Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Policia u sinjalizua n