999 rezultate për

shoferin

Bëri të fortin dhe u fut pa radhë, policia "turpëron" shoferin e "Benz-it" (VIDEO) Policia e shtetit ka “turpëruar” një shoferi duke e detyruar që të ecte mbrapsht pasi po ecte në sens të kundërt për të
Sherr masiv në mes të Vlorës, disa persona gadosin me shkelma e grushta shoferin e një makine Disa persona janë konfliktuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur pranë rreth rrotullimit në Ske
Përplasje e frikshme, shoferin e zë gjumi në timon (VIDEO) Pamjet janë të rënda dhe tregojnë momentin e një aksidenti në Kinë. Në makinë ndodhen shoferi dhe dy persona të tjerë
Shoferi "i krisur" tenton të përplasë me autobus këmbësorin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Romë ku shoferi i një autobusi të linjës së qytetit ka tentuar të përplasë
Si u shpëtua drejtuesi i furgonit që ra në Shkumbin (FOTO LAJM) Këto janë disa nga fotot e operacionit të shpëtimit të furgonit që ra sot pasdite në një lartësi rreth 200 m në lumin Sh
E frikshme, shoferin e zë gjumi futet përmes gabinës policore Çuditë që ndodhin në komunikacion shpesh të bëjnë të ndjehesh njeri me fat. Kjo video tregon momentin kur shoferi me
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Goditi për vdekje dy vajza, vetëm 3 vite burg për shoferin Një aksident i rëndë trafiku që ndodhi me 22 tetor të vitit të kaluar në rrugën “B” në Prishtinë i mori jetën dy vajzave
Dëshmitari rrëfen si reaguan kur autobusi u përmbys para syve të tyre (VIDEO) Dëshmitari i cili ka qenë i pranishëm gjatë përmbysjes së autobusit në rrugën Shkup-Tetovë, në një deklaratë ka treguar
Qeni e njoftoi shoferin për aksidentin që e priste, por ai nuk ia vuri veshin (VIDEO) Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksid
"Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, radari kap mat shoferin (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet në rrugë me qëllim rritjen e parametrave te sigurisë rrugore dhe shmangien e aksidentev
Pasi arrestuan shoferin, reagon Thaçi Gani Thaçi, vëllai i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se i arrestuari nën dyshim për posedim të lëndëve na
Nuk është shaka, traktori del në autostradë me shoferin e pazakontë Drejtuesit e mjeteve që po lëviznin në një autostradë në Britaninë e Madhe u detyruan të ndalojnë për pak kohë për t’u b
Atentat në Vlorë, makina hidhet në erë me gjithë shoferin (VIDEO) Rikthehen atentatet me tritol në Vlorë. Një makinë tip ‘Benz’ me targa AA703 është hedhur në erë ndërsa lëvizje në rrugë
Gruaja e nevrikosur godet shoferin duke shkaktuar tragjedi të rëndë (VIDEO) Zënka ndërmjet një pasagjere dhe një shoferi të autobusit ka shkaktuar një tragjedi në Kinë duke lënë të vdekur 15 perso
Skëterrë me 215 km/h në autostradë, polici i jep një mësim për gjithë jetën kamikazit të rrugës (VIDEO) Policia e shtetit së fundmi ka publikuar një video gjatë një aksioni në autostradë mbrëmjen e djeshme. Në këtë video
Masivi i gurëve e zë poshtë shoferin, në gjendje të rëndë 47-vjeçari Një banor i fshatit Dukaj, A. K. 47 vjeç, ka mbetur i plagosur rëndë ditën e sotme, pasi kishte ngarkuar gurë me një kam
Shpëtoi adoleshentin, shoferi i autobusit rrezikon punën Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëll
Denoncim: Drejtori i hetimit tatimor kërkon 5 milion lekë ryshfet Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari në të cilin denoncohej një "skandal" i drejtorit të hetimi
Bota habitet me ne! Ja çfarë shkruajnë mediat italiane për shoferin e Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një artikull të medieve italiane në lidhje me vdekjen e shoferit të ministr