999 rezultate për

shoferi

Plas sherri brenda urbanit, shoferi sulmon qytetarin (VIDEO) Një veprim aspak qytetar ka ndodhur ditën e sotme në një prej urbaneve të kryeqytetit. Shoferi ka sulmuar një person
"U tremba prandaj u largova", zbardhet dëshmia e shoferit që përplasi për vdekje shqiptarin në Itali Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 19 janarit në Itali, ku si pasojë 36 vjeçari shqiptar Franko Gjinaj humbi jet
Bënte manovra të rrezikshme në rrugë, policia jep të tjera detaje për shoferin që nuk njeh limite (VIDEO) Policia e Tiranës ka dhënë sot të tjera detaje për të riun i cili nuk ngurroi të bënte "drif" para komisariatit mbazdite
​Vogëlushi turpëron shoferin, i kthen shishen që hodhi në rrugë (VIDEO) Ky vogëlush nga qyteti kinez, Jining është bërë viral me veprimin e tij. Sun Jiarui ka vendosur të befasojë një shofe
Po "fluturonte" në rrugë, kapet shoferi kamikaz në Tiranë (VIDEO) Edhe pse numri i viktimave nga aksidentet është rritur shumë, duket se shoferët nuk kanë aspak frikë për jetën e tyre.
Fluturoi lart e më pas u përplas në asfalt, kush është shqiptari që humbi jetën në Itali Policia italiane ka mundur të identifikojë shqiptarin i cili ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme në një aksident tragjik
DETAJET/ Krutani i rrezikshëm që u arrestua është ish-shoferi i prokurorit Arjan Ndoja Ditën e sotme policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme Mondi Voga 44 vjeç M.V nga Fushë Kruja. Ai është vënë
Aksidentohen dy automjete, njëra përfundon në kanal, shoferi në spital Aksident me pasojë një person të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin liqenor të Pogradecit. Ngjarj
Makina bie në kanal në Berat, shoferi ishte i dehur Një makinë ka rënë në kanal gjatë natës në Uznovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të sotëm. Drejtue
Aksident i rëndë në Tetovë, shoferi me plagë të rënda përfundon në Urgjencë (VIDEO) Një aksident i rëndë ndodhi në hyrje të Tetovës. Siç mëson TetovaSot nga vendi i ngjarjes një person ka përfunduar me
U përplas me shtyllën, shoferi i "BMV" – së largohet nga vendngjarja Një 49-vjeçar është përfshirë në aksident në aksin rrugor Polican, Berat. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se bëhe
Mjeti luksoz përplaset me shtyllën, shoferi arratiset por nuk e harron makinën Një automjet luksoz, tip BMW seria 7 është përplasur mbëmjen e së hënës me një shtyllë betoni të ndriçimin rrugor. Ng
Shënohet viktima e parë, era e fortë tremb shoferin e përplas për vdekje këmbësorin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mes erës së fortë në Gjirokastër. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një person ka ndër
"Tapë" në timon dhe me shpejtësi skëterrë, shoferi u merr jetën 6 personave Gjashtë persona kanë humbur jetën dhe 11 të tjerë u plagosën në një aksident tragjik rrugor që ndodhi gjatë natës në Lut
Berisha: Plagosja e Fatos Tushes pasi u prishën pazaret me ish-shoferin Me 31 dhjetor, kur njerëzit po përgatiteshin të festonin, kryebashkiaku i Lushnjës u dërgua në spital pas një sulmi në z
Policia vë shpërblim për shoferin që i hodhi granatën në zyrë ish-shefit Personi në foto është Gëzim Saraçi, 50, vjeç i cili prej më shumë se 48 orësh është shpallur në kërkim policor, si autor
Ende asnjë gjurmë, fotografia e shoferit të Tushes shpërndahet dhe jashtë Shqipërisë Policia e Lushnjes dhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë po vazhdojnë kërkimet për kapjen e Gëzim Saraçit i cili akuzohet s
Ky është shoferi i Tushes, policia ofron shpërblimin e majmë për këdo që jep informacion Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Bashkinë e Lushnjës, ku shtetasi Gëzim Saraçi, 50 vjeç, hodhi në zyrën e Kryetarit të
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a
Makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën, humb jetën shoferi Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në fshatin Gjorm të Kurbinit. Një automjet tip veturë mësohet se ka dalë nga rru