999 rezultate për

shoferet

Aksident në Tiranë- Elbasan, plagosen dy shoferët Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Elbasan-Tiranë. Burimet bëjnë me dije se dy makina jan
Përplasen për vdekje 25 vjeçaren dhe plagosen babain, kapen dy shoferët Dy drejtues automjetesh, Ervin Baçe dhe Mevlan Abazi, janë arrestuar një ditë pas aksidentit tragjik në Kamëz. Përpla
Mund të shohin edhe filma, Britania do të lejojë shoferët të heqin duart nga timoni Britani bëhet vendi i parë në botë që lejon shoferët të heqin duart nga timoni në autostrada. Teknologjia e mbajtjes
Moti i keq pushton vendin, shoferët në Cerrik bëjnë gara e përfundojnë në spital Mbrëmjen e sotme një aksident është shënuar në qytetin e Cërrikut, pranë një qendre të banuar. Kjo pasi shoferët e dy
Alarmuan Tiranën me sirenat ndezur, si Kodi Rrugor ndëshkon shoferët e autoambulancave Ditën e sotme 36 autoambulanca përshkuan bulevardin “Zogu I” me sirena të ndezura, duke shkaktuar sa habi po aq eshe al
Lajm i keq për shoferët, rritet çmimi i naftës në Kosovë Qytetarët e Kosovës edhe më tej janë duke u shërbyer me çmimet më të lira të derivateve në regjion, përjashtim Maqedonin
Çudira shqiptare, shoferët dalin nga makinat dhe rrihen (VIDEO) Një rrahje mes shofereve të tri automjeteve ka ndodhur para pak minutash te stacioni i autobusëve në kryeqytet, raporton
Përplasen dy makina në tunelin Tiranë-Elbasan, plagosen dy shoferët Dy makina janë përplasur më njëra-tjetrën mesditën e sotme në afërsi të tunelit Tiranë-Elbasan. Drejtuesit e automj
A e dini çfarë i bëjnë gjethet makinës, nëse e lini gjithë ditën me to? Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të mu
Shoferët "fluturojnë" në rrugë, sa patenta u morën mbrëmë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrolle të shtuara për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në aksin Sauk-Teg dhe në
Ku i kishin fshehur, zbulohen dy shoferët e autobusëve që transportonin ilegalisht medikamente Policia e Vlorës ka proceduar penalisht dy shoferë autobusi, pasi kanë kaluar mallra kontrabandë, për të cilat paguhet a
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Policia "lëshon dorën" te Myslym Shyri, dend në gjoba shoferët Policia Rrugore e kryeqytetit ka kryer një monitorim të dedikuar përgjatë 12 orëve të fundit, në rrugën “Myslym Shyri”,
Ndryshimet në Kodin Rrugor, gjobat "lumë" për shoferët Kuvendi i Shqipërisë është duke shqyrtuar ndryshime të reja në Kodin Rrugor. Mësohet se drafti ka kaluar aktualisht për
Kur rruga të duket "pistë avioni", ç'ndodhi me shoferët "e pabindur" sot Policia rrugore ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë pezullar 35 leje drejtimi, janë arrestuar tre drejtues mjet
Shoferët shqiptarë nuk pyesin, bëjnë drifting në mes të Sheshit Policia Rrugore edhe këtë fundjavë ka vijuar me kontrollet me radar e drager në të gjitha rrugët e Tiranës për të parand
Aksident në Tiranë, pas përplasjes dy shoferët përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur në Tiranë në rrugën "Muhedin Llagami". Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e d
Rikthehet Formula 1, njihuni me ndryshimet e garës Masat shtrënguese për të mos përhapur virusin e ri kanë detyruar organizatorët që të shmangin praninë e publikut rreth p
Shefi i Rrugores paralajmëron shoferët: Kemi bllokuar mbi 1 mijë patenta e 400 mjete! Drejtori i Policisë Rrugore, Mit’hat Tola, foli në një lidhje me “Skype” për emisionin “Real Story”, në News24, për situ
Nuk i frikësojnë as rregullat, shoferët me shpejtësi skëterrë në Tiranë-Durrës Mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Tiranë- Durrës-Tiranë janë pezulluar 14 Leje Drejtimi. Drejtuesit e mjeteve jane p