999 rezultate për

shofer

Kjo është arma me të cilët vrau veten shoferi i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Zbardhet ngjarja, shoferi i Fatmir Xhafajt është vetëvrarë Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Vdekja e shoferit, vjen akuza e fortë për Xhafajn Gjetja pa jetë i shoferit të ministrit Xhafaj sot në Tiranë i ka dhënë krahë opozitës që të akuzojë atë që ajo e quan "m
Shtohet misteri i vdekjes së shoferit të Xhafajt: U gjetën 7 plumba Shtohet misteri rreth gjetjes pa jetë të shoferit të Fatmir Xhafajt , brenda makinës në garazhin e Gardës së Republikës
Gazeta e opozitës: Mafia vrau shoferin e Xhafajt Në orët e para të ditës së sotme është gjetur i vdekur në rrethana ende të paqarta shoferi i ministrit të Brendshëm, Fat
Ky është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur punonjësi i gardës, Shkëlzen Qordja, shoferi i Fatmir Xhafajt
Ministria e Brendshme konfirmon: Gjendet i vdekur shoferi i Xhafajt Ministria e Brendshme ka konfirmuar në mënyrë zyrtare se punonjësi i Gardës së Republikës si dhe shofer i ministrit Xhaf
Zbulohet emri, kush është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur sot Ditën e sotme u gjet i vdekur punonjësi i Gardës së Republikës, njëkohësisht, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xha
Vrasje apo vetëvrasje? Misteri mbi vdekjen e shoferit të Fatmir Xhafajt Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i vdekur ditën e sotme. Nga raportimet e para mësohet se shtetasi n
Plumb në kokë, gjendet i vdekur shoferi i Fatmir Xhafajt Një punonjës i Gardës së Republikës është gjetur i vdekur ditën e sotme. Nga raportimet e para mësohet se shtetasi n
Makina del nga rruga, vdes shoferi 24-vjeç në Lushnje Një aksident me vjekje ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Lushnje. Nga raportimet e para mësohet se një 24-vjeçar ka hu
Aksident në Durrës, ndërhyn zjarrëfiksja për të nxjerrë shoferin nga makina Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Nga raportimet e para mësohet se dy automjete dhe një autob
Shpërthen në lot gruaja e shoferit: Ne s’kemi lek për burg Ditën e sotme gjykata ka vendosur "Arrest me burg" për të pandehurit që u arrestuan pas kapjes së 3.4 milionë eurove në
Dëshmia e shoferit të 3.4 milion eurove: Telefonata e pronarit ndryshoi gjithçka Gjykata e Durrësit ka lënë në burg katër personat e arrestuar për 3.4 milion eurot. Babë e bir, Edi dhe Klevis Lika,
Pema gjigante bie mbi koka e shoferëve në Tiranë, bllokohet rruga (FOTO LAJM) Një pemë e madhe ka rënë në mes të rrugës në hyrje të zonës së "Ish-Bllokut" në Tiranë duke penguar kalimin e makinave.
Shtyp lopën e pulat, arrestohet shoferi i dehur në Durrës Një 53-vjeçar është vënë në pranga të policisë pas përfshirjes së tij në një aksident. Nga raportimet e para mësohet
Flet shoferi i 3.4 milionë eurove: Më thanë do shpërblehesh Agim Çeka, shoferi 61-vjeçar ka folur pas arrestimit duke zbuluar detaje të rëndësishme mbi kapjen e 3.4 milionë eurove
Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me "Maserati" e shofer mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët. Pavarësisht "zhduk
80 mijë dollarë pagë, Kanadaja kërkon 48 mijë shoferë kamioni Kanadaja ofron të ardhura prej 80.000 dollarë kanadezë (rreth 51.457 euro) në vit, por edhe përkundër kësaj oferte, ata
Aksident i rëndë në Shëngjin, humb jetën shoferi Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Sipas burim