999 rezultate për

shofer

Aksidentuan për vdekje babë e bijë, merret vendimi për dy shoferët në Korçë Gjykata e Korçës ka dhëne masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për dy shoferët në Korçë të cilët aksidentuan për vdekje me
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Nuk respektojnë kalimtarët, kështu e pësojnë shoferët e Tiranës (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës, referuar ankesave që përcjellin këmbësorët por jo vetëm, për shkak të mosdhënies së përparësi
Të dehur në timon, policia u vë pipin shoferëve të autobusëve Në kuadër të forcimit të masave për zbatimin e rregullave të qarkullimit nga drejtuesit e mjeteve, policia e Tiranës ka
I merr të gjitha makinat përpara, shofer si ky nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO) Një djalë i cili sapo ka marrë patentën në Kinë, tenton të parkojë por gjithcka i shkon keq. Ai përplas tre nga makin
Tragjedi, shoferi grindet me pasagjerin dhe autobuzi bie nga ura gjigante (VIDEO) Askujt nuk do tja merrte mendja se një zënkë e parëndësishme mes shoferit dhe një pasagjeri në një autobuz në Kinë, do t
Dëshmia tronditëse e shoferit të Bechtel Enkas, punoja 30 orë pa pushim Driton Asani, i akuzuar për veprën penale të rrezikimit të trafikut publik, ku si pasojë mbetën të vdekur dy persona, so
Gruaja e nevrikosur godet shoferin duke shkaktuar tragjedi të rëndë (VIDEO) Zënka ndërmjet një pasagjere dhe një shoferi të autobusit ka shkaktuar një tragjedi në Kinë duke lënë të vdekur 15 perso
Drogë poshtë sendiljes së shoferit, sekuestrohen 21 kg marijuanë në kufi me Greqinë Të paktën 21 kg marijuanë janë kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Droga u kap në Dafni të Igumenicës ndërsa u arre
Bënin gara shpejtësie në rrugët e Tiranës, 13 shoferë përfundojnë në pranga (VIDEO) Policia Rrugore forcon kontrollet gjatë fundjavës, ndërsa u ‘shtrëngon rripin’ drejtuesve të mjeteve që nuk zbatojnë rre
Nuk ndihmuan burrin e paralizuar, shoferi i autobusit u bën të papriturën pasagjerëve Një shofer autobusi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Paris të Francës, ku detyroi që të zbrisnin nga autobusi të g
Besonte se kishte blerë "Porsche", por shoferi zbulon detajin shokues (FOTO LAJM) Pronarët e kësaj makine luksoze me shumë siguri do skuqen në fytyrë kur të mësojnë Porsche Cayenne e tyre nuk është aspa
Policia shpëton 9 jetë shoferësh, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar përgjatë fundjavës kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane duk
Aksident i rrallë në Gjermani Fotot e një aksidenti spektakolar në Gjermani po bëjnë xhiron e rrjetit. Një kalë u përplas me xhamin e përparmë të një
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO) Gara mes një motoçiklete sportive dhe Lamborghini për pak sa nuk përfundoi me viktima, kur shoferi i motoçikletës për nj
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar Policia e Tiranës ka bërë bilancin e javës që lamë pas dhe bën me dije se shumë qytetarë janë gjetur në shkelje të rreg
Skëterrë me 215 km/h në autostradë, polici i jep një mësim për gjithë jetën kamikazit të rrugës (VIDEO) Policia e shtetit së fundmi ka publikuar një video gjatë një aksioni në autostradë mbrëmjen e djeshme. Në këtë video
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
E kap me dashnoren, gruaja shemb në dru burrin shofer (VIDEO) Në videon e mësipërme duket momenti kur një grua e zë burrin e saj që punon si shofer autobusi, me të dashurën e tij të
Lajm i keq për shoferët shqiptarë, rritet sërish çmimi i naftës Brenda një jave çmimi i një litri naftë në Shqipëri është rritur me 10 Lekë. Në shumicën e pikave të karburantëve naf