999 rezultate për

shofer

Përplasën 7 makina, dy policë plagosen nga aksidenti që shkaktoi kaos mbrëmë në Tiranë (FOTO LAJM) Raportohen dy të plagosur nga ndjekja e ccmendur pak para mesnatës së djeshme të një "Touaregu" të zi në rrugët e Tiranë
TRAGJEDIA/ Flet shoferi i kamionit, fotot e të cilit bënë xhiron e botës Shoferi i kamionit F.L. ia doli që në momentin e duhur të ndalte automjetin e vet në urën e shembur në Genova. Kësht
Shoferi e pësoi shumë keq pas kësaj fotoje Policia ka nxjerrë në patrullim agjentë civilë të saj, të cilët raportojnë shkelje të ndryshme të shoferëve duke bërë që
Aksidentoi për vdekje fëmijën 6-vjeçar në Divjakë, shoferja shfaqet e pikëlluar në gjykatë Gjykata e Lushnjës ka vendosur masën e arrestit me afat 30 ditë burg për drejtuesen e mjetit Maela Matrangasi e cila aks
I mbijetoi tragjedisë në Genoa, shoferi : Fluturova nga kamioni Një nga të shoferët e mbijetuar nga shembja e urës Morandi në Genova të Italisë ka treguar momentet dramatike që ka përj
Tapë që në 6 të mëngjesit, arrestohet shoferi i ‘Benz’-it , u përplas me autobusin Drejtuesi i një autoveture tip “Benz”, është prangosur nga Policia e Elbasanit, pasi në gjendje të dehur, është përplasu
Aksidenton për vdekje këmbësorin, vetëdorëzohet në Polici shoferi Një drejtues mjeti ka aksidentuar për vdekje një këmbësor në Fier. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës, ndërsa me gji
Sulm në parlamentin britanik, ka të vdekur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Londër. Një makinë me shpejtësi ka shkuar drejt selisë së Parlame
Shoferja që shtypi fëmijën për vdekje: E rrita shpejtësinë Një 35-vjeçare nga Tirana aksidentoi për vdekje një fëmijë 6 vjeç ditën e djeshme në Divjakë. Sipas saj, ka qenë fëmija
Zbardhet dinamika e aksidentit në Kamëz, ja si i mori para biçiklistin dhe nënën me dy vajzat, shoferja e ‘Benz’-it Një aksident tragjik tronditi kryeqytetin tre ditë më parë, ku një grua shtypi me automjetin që drejtonte dy persona, nj
Bie nga autobusi 22-vjeçarja, arrestohet shoferi në Durrës Një vajzë 22-vjeçare ka rënë nga dera e autobusit. Ngjarja ka ndodhur te “Ura e Dajlanit” në Durrës. Sipas Policisë V
Rifat Jashari përfiton makinë, shofer dhe 1 mijë euro në muaj Qeveria e Republikës së Kosovës në mbledhjen e 7 gushtit të këtij viti, miratoi propozim-vendimin përmes të cilit Rifat
Shoferë kujdes! Policë civilë po patrullojnë në Tiranë, ku qendrojnë Policia ka vendosur efektivë me veshje civile në akset kryesore të kryeqytetit për të minimizuar aksidentet përmes ndësh
Flet shoferja e "Benzit": Sekondat para tragjedisë në Kamëz Një hutim në drejtimin e automjetit ka bërë që shoferja 38-vjeçare që dje aksidentoi për vdekje dy persona, të ngatërroj
Shoferi rrëfen tmerrin: Si më vdiqen para syve të aksidentuarit e Kamzës Shoferi i furgonit me të cilin u përplas makina pasi kishte përplasur fillimisht biçiklistin dhe nënën me dy fëmijë në K
Qeni zbulon 53 kg marijuanë, pranga 21-vjeçares dhe shoferit shqiptar Policia greke ka sekuestruar 53 kg marijuanë dhe ka arrestuar dy shqiptarë gjatë një operacioni në Artë. Mësohet se p
Kapet shoferi që drejtonte i dehur autobusin me 30 persona Policia e Dibrës ka vënë në pranga një shofer pasi është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur autobusin me 30 punëtor
Shoferë kujdes! Hapni sytë nëse shihni një shishe plastike tek goma e makinës Një video, e cila po qarkullon në Youtube lajmëron të gjithë përdoruesit e makinës që të tregojnë kujdes, veçanërisht nd
Kamioni përplasje dramatike me monumentin (VIDEO) Një video dramatike është publikuar në internet që tregon një kamion të madh DAF duke shkatërruar një pengesë sigurie dh
Lajm i mirë për shoferët, merret vendimi i rëndësishëm për patentat Një lajm i mirë vjen për shoferët shqiptarë dhe grekë në lidhje me patentat. Qeveria shqiptare ka vendosur që patenta