999 rezultate për

shndritshme

Super hëna, më afër dhe më e shndritshme (FOTO LAJM) Hëna ishte mbrëmë në pikën më të afërt të orbitës së saj rreth tokës. Një superhënë e shndritshme është parë dje në qiel
Hëna më e madhe dhe e shndritshme e vitit, spektakli që zbukuroi mbrëmë qiellin Hëna më spektakolare e vitit 2019 u shfaq që qiell mbrëmjen e djeshme. Ajo uu shfaq shumë më e ndritshme se zakonisht
Astronomët europianë kapin pamje të qarta të resë së Tarantulës Astronomët europianë kanë marrë imazhe shumë të pastra të resë së Tarantulës, një peisazh kozmik të mbushur me yje, re t
Maska perfekte për një fytyrë të pastër dhe të shndritshme Nëse po mendoni për vetitë ushqyese të mjaltit, shtoni në list dhe bananet, të cilat janë të pasura në përmbajtje me lën
Superhëna edhe mbi Tiranë (VIDEO) Fenomeni i Superhënës ndriçoi mbrëmjen e sotme gjithë globin. Qytetarë nga e gjithë bota dhe në qytetet më të mëdha, kan