999 rezultate për

shnderruar

Trajneri i Veronas thur elozhe për dyshen shqiptare: Janë shndërruar në futbollistë të shkëlqyer Verona nuk ia doli në mbrëmjen e djeshme të Serisë A të ndalte Napolin, teksa u mposht me rezultatin 0-2. Megjithatë,
Liverpool në ankth, gjigandë evropianë gati të transferojnë Mane Ylli i Senegalit që vlen mbi 100 milionë euro, ende nuk ka dhënë ndonjë sinjal që do të nënshkruajë marrëveshjen e re të
Pa make-up dhe të shndërruar, si i "transformoi" karantina yjet botëror (FOTO LAJM) Profilet e kuruara të VIP-ave, daljet mbresëlënëse publike, flokët vezullues e të mirëtrajtuar, duket se i përkasin tash
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një nga femrat më seksi në Hollywood. Por prej 17 vitesh nuk ishte parë e dëgjuar për aktoren Yasmine Bl
Sadiku dashurohet me golin, tund sërish rrjetën për Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se është dashuruar me golin në Ligën e Dytë spanjolle. 28-vjeçari ka gjetur
Playback dhe zhveshje, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Me këtë pamje shokuese, Heidi Klum meriton titullin "Mbretëresha e Halloween" (FOTO LAJM) Në rast se nuk e dini, po jua themi ne: Heidi Klum e dashuron festën e Halloëeen-it. Ajo jo vetëm që e merr shumë ser
Playback dhe b*thë, në çfarë zallamahie është shndërruar muzika shqiptare? (VIDEO) Që artin shqiptar e ka përfshirë një valë kaotike dhe këngëtarët sot po priren drejt projekteve që zgjasin pak në kohë p
Ju ka frikësuar fjalimi i Greta Thunberg në OKB? Prisni të dëgjoni versionin “metal” (VIDEO) Vetëm pak muaj më parë protestonte e vetme në rrugët e Stokholmit, por tashmë 16-vjeçarja suedeze Greta Thunberg është s
Këtë fytyrë të lodhur nuk do ta njihni pas pak minutash (VIDEO) Makiazhi i ndryshon mjaft vajzat dhe gratë, por ndonjëherë ndërhyrja është aq e fortë sa edhe ato nuk njihen fare. Mi
Kush shkel në këtë ishull mund të vdesë me dhimbje të tmerrshme (VIDEO) Në kufirin e Kazakistanit e Uzbekistanit, i rrethuar me kilometra shketëtire toksike, gjendet një ishull. Apo së paku, d
KSHZ: Pendarovski fiton me 51.66% Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në një konference për shtyp para pak minutash njoftoi se nga 3 512 vendvotime në të gji
Kjo e moshuar u shndërruar në një grua 30 vjet më të re në pak minuta (VIDEO) Profesionistët e fotoshopit arrijnë që të bëjnë shndërrime fenomenale të fotove me të cilat punojnë. Natyrisht, me të
Fatmir Xhafaj del kundër PS-së: Deputetët janë shndërruar në kartona Ish-ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj pak minuta më parë ka shprehur një qëndrim kundër mazhorancës për sa i përket nd
E bujshme / Chelsea interesohet për mesfushorin kosovar Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për shqiptarin e Kosovës, Arbër Ze
Këngëtarja e njohur shqiptare maskohet si zombi, e gjeni cila është? Këngëtarja e njohur ka lënë të gjithë pa fjalë. Genta Ismajli është gati për festën e Halloween. Këngëtarja e dash
Ministres austriake i shkon huq, mendon se FSK është shndërruar në ushtri Ministrja e Austrisë për Evropë, Integrim dhe Çështje të Jashtme, Karin Kneissl gjatë qëndrimit në Kosovë ka uruar vendi
Penalltitë për Higuain janë shndërruar në një makth të vërtetë Fatmirësisht, ajo që gaboi me Totenhemin, duke humbur rastin për ta dërguar rezultatin në 3-1, nuk ndikoi në ndeshjen e
Autori i golit më të shpejtë në Botëror, heroi që është shndërruar në "tradhtar" për vendin e tij Autori i golit më të shpejtë të shënuar ndonjëherë në një Kupë Bote, pati të ftuar special në dasmën e vet as më pak e a