999 rezultate për

shnderrohet

Xhelozë të tmerrshëm! Të lindurit në këto shenja dyshojnë tek çdo gjë që i rrethon Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 2 shenjave të mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në
"Shndërrohet" Flaka Krelani, ndjekësit e saj nuk po e njohin më (FOTO LAJM) Flaka Krelani ka ndryshuar, po nuk përbën më lajm, sepse është thënë e shkruar kaq e kaq herë. Por në çdo foto të re që
​Osmani: FSK po shndërrohet në ushtri moderne Ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani u është drejtuar ushtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës
Mposhti Covid-19, Lei Kraja shndërrohet në ikonën seksi të festat të fundvitit (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Lei Kraja, zbuloi disa javë më parë se ishte infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye u detyrua ta
Fusha e futbollit shndërrohet në terren ekzekutimi, u priten kokat 50 personave Më shumë se 50 njerëzve u janë prerë kokat në Mozambikun verior nga islamistët militantë, raportojnë mediat shtetërore.
Braktisi futbollin, modelja joshëse shndërrohet në "mbretëreshën" e Instagramit (FOTO LAJM) Abigail Ratchford është një prej modeleve më të ndjekura në mbarë botën. Seks-bomba amerikane aktualisht numëron gati 10
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
Treni express shndërrohet në spital për për të mjekuar pacientët me COVID-19 në Francë (VIDEO) Franca ka filluar të bëjë bartjen e pacientëve të prekurt me koronavirus në mënyrë të organizuar tek qendrat spitalore.
Biçikleta e lundrueshme, shndërrohet në shumë pak minuta (VIDEO) Ky djalë është duke bërë një biçikletë uji. Ky set biçikletash që njihet edhe me emrin Shuttle Bike Kit i lëjon njerëzit
Kur të kuptoni se çfarë shndërrohet "Coca Cola" në trup, do hiqni dorë Supozimi se pija e gazuar ‘Coca Cola’ mund t’i bëjë dëm organizmit ka qëndruar ndër vite. Studime të mëparshme e kanë
Mundësia e artë, çdo makinë shndërrohet në elektrike me pak para Do të duhen vetëm 5000 euro për të transformuar makinën tuaj 10 vjeçare me naftë në një makinë moderne elektrike, duke u
Treni i shqiptarëve të dëbuar në pranverën 1999 shndërrohet në Muze të Gjenocidit Serb Më 10 prill 2019 në fshatin Bllacë të Hanit të Elezit do të shënohet 20-vjetori i gjenocidit serb dhe spastrimit etnik “
Lulishte dhe kënd lojërash tek aneksi i stadiumit "Arena Kombëtare" Ndërsa vijojnë punimet tek stadiumi “Arena Kombëtare”, Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e hapësirës pas tij, e c
"Mos e provoni", tenistja shndërrohet në sirenë (VIDEO) Ylli tenisit Eugenie Bouchard ndodhet ende me pushime në ishullin privat të Sir Richard Branson. Ajo duket se po kal
Ronaldo po shndërrohet në jetik për Juventusin Ylli i skuadrës së Juventusit, Cristiano Ronaldo po mahnit të gjithë me formën e tij në këtë fillim sezoni. Përtej të gj
Kur shndërrohet hepatiti akut në kronik, ndryshimet mes tyre Shkencëtarët pranë Qendër Helmholtz në Braunschweig demonstrojnë mënyrën se si reagon sistemi imun te një infeksion me h
Almeda Abazi shndërrohet në aziatike, i habit të gjithë Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Jahti i Titos shndërrohet në muze (FOTO LAJM) Superjahti i ish-liderit jugosllav, Josip Broz Tito, do të restaurohet dhe trasformohet në një muze, njoftojnë mediat kr