999 rezultate për

shna

"Mëngjes i shenjtë", Rama nis ditën me pamjet nga Kisha e Shna Ndout (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vendosur qw ta nisw ditwne sotme me njw video nga nisja e peligrinazhit ne Kishen
Shnajder sot feston 35-vjetorin, këto janë 2 golat që e bënë legjendë te ekipi turk (VIDEO) Uesli Shnajder është një ndër mesfushorët më të mirë dhe më të spikatur që ka prodhuar futbolli holandez. Ish-lojtari i
Nga rrëzimi avionit në Maqedoni është shuar një familje Në aeroplanin e rrëzuar në Maqedoninë e Veriut jetën e ka humbur piloti bullgar Boshnjakov me gjithë familjen e tij.
Bie avioni në Maqedoni, ka viktima Katër persona kanë vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në malet e Maqedonisë së Veriut. Alasat raporton se rrëzimi i a
Greva paralizon aeroportin e Kosovës, asnjë fluturim Në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë që nga ora 08:00 nuk ka ateruar as fluturuar asnjë aeroplan. K
Lladrovci "zgjohet nga gjumi", merr masa në fshatin Kishnarekë Kompania e kontraktuar nga ana e Komunës, nuk kishte kryer punimet sipas planifikimit të kontratës së nënshkruar dhe nuk
Miliarderi hap "thesin", shikoni çfarë dhurate i ka bërë këtë vit punonjësve Sanjiv Dholakia, pronari ‘Hari Krishna Exporters’, një nga kompanitë më të mëdha të tregtisë së gurëve të çmuar ka shpër
Mbyllet restoranti i njohur pas skandalit, gatuante mish maceje Një ngjarje shokuese është zbuluar nga inspektorët e restoranteve në Australi. Kopikaran Krishnasamy, pronari i resto
Peligrinazhi në Kishën e Shna Ndout, policia merr masat Mijëra besimtarë marrin pjesë në peligrinazhin e 13 të martave ne Kishën e Shna Ndout në Laç. Ata i drejtohen kodrës mb
Për çfarë po lutet Ilir Meta në Kishën e Shna Ndout në Laç?! Presidenti Meta është në Kishën e Shna Ndout në Laç. Kreu i shtetit ka dekokuar sot kardinalin Dom Ernest Troshani dh
Vidhte paratë e besimtarëve, kapet hajduti serial i "Shna Ndoit" Policia ka vënë në pranga autorin e dyshuar të vjedhjes së Kishës së "Shna Ndoit", në Laç. I arrestuari akuzohet edhe
Nesër nis pelegrinazhi në kishën e Shna Ndout, ja akset që do të bllokohen Besimtarë nga e gjithë Shqipëria por edhe jashtë saj edhe këtë vit do të kryejnë pelegrinazhin në kishën e Shna Ndout në
Kujdes! Kjo fotografi mund t’ju bllokojë përgjithmonë profilin tuaj në Facebook Një imazh i një maceje tërësisht të pafajshme është ai që po mbyll llogaritë e shumë njerëzve. I pari që u përball m
Gallatasarai i vendos një super gjobë Shnajderit Uesli Shnajder është mërzitur në Turqi dhe prej ditësh lëshon sinjale për klube si Interi e Milani, me shpresën se do ta
Vetëm Sneijder më mirë se Meha (FOTO LAJM) Alban Meha ka kaluar deri më tani një sezon fantastik me Koniasporin. Mesfushori i Kombëtares sonë është i dyti në rendi
Parashikimi i Nostradamus: Antikrishti vjen në 2016-ën, do kalojë nga Shqipëria (FOTO) Ndjekësit e Nostradamusit pretendojnë se mes profecive që i janë përmbushur, janë ato për Adolf Hitlerin, vrasjen e vëll
Draxler apo Goetze? Lind ideja Shnajder Juventusi ësh të zyrtarisht në kërkim të një fantzisti pas largimit të Arturo Vidal. Bardhezinjtë në ditët e fundit kanë
Banorët e Çikatovës gjejnë eshtrat e familjarëve të tyre (FOTO LAJM) Departamentin e Mjekësisë Ligjore dorëzoi ditën e sotme dokumentacioni dhe njoftimin për familjarëve të 21 të vrarëve ng
Ajax, tunel për tu duartrokitur ai i Ricardo Kishna (VIDEO) Të gjithë në këmbë për "Amsterdam Arena" për veprimin e Ricardo Kishna, talenti i Ajaxit. Sulmuesi 19-vjeçar holandez
Shanghai Tower, foto nga çatia e Botës (FOTO-LAJM) Wei Gensheng është një operator vinçesh me një pasion të madh për fotografinë. Teksa punonte në ndërtimin e Shanghai Tow