999 rezultate për

shmangies

Rama flet para fëmijëve në Lezhë: E di që janë të bezdisshme maskat Kryeministri Rama ka qënë prezent në një shkollë në një shkollë në Lezhë ku u ka folur fëmijëve për mbajten e maskave.
Jo vetëm higjiena, si të kujdeseni për shëndetin mendor në këto ditë (FOTO LAJM) Ditën e sotme janë konfirmuar dhe 10 raste të reja me koronavirus në vend, duke çuar në 33 numrin e të prekurve. Përv
Ronaldo i përgjigjet Agjensisë Tatimore pas shmangies së taksave "Mos u mundoni të shuaj momentin e bukur që po jetoj me lajme të rreme", pohoi Cristiano Ronaldo, lojtar i Real Madridit
Pranga një personi i cili ofroi para në këmbim të shmangies së gjobës (VIDEO) Uniformat blu nuk kanë të ndalur në vënien para ligjit të të gjithë shkelësve. Një tjetër person është arrestuar, pasi i
Vret gjashtë persona për shkak të impotencës (FOTO-LAJM) 30-vjeçari Dmitri Vinogradov, i etiketuar si Breivik rus, pranoi akuzat për vrasjen e gjashtë personave në një kompani f