999 rezultate për

shmang

Mos pini kurrë ilaçe pasi keni ngrënë këto ushqime Gjithmonë jemi këshilluar që ilaçet mos t’i përziejmë me asnjë lloj ushqimi për shkak të efektëve anësore që mund të ken
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Bylisi shmang humbjen në "frymën e fundit" ndaj Kukësit që nuk arrin të shkëputet (VIDEO) Kukësi nuk ja ka dalë të marrë tre pikët ndaj një kundërshtari majft të fortë në transfertë si Bylisi. Verilindorët k
Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
Milan bllokon Juven, CR7 shmang humbjen (VIDEO) Juventus dhe Milan janë ndarë në barazim 1-1 në San Siro në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
"OFL po shmang fajdexhinjtë e krimit", makinat e kujt nuk do të preken nga operacioni Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme me anë të një postimi në në Facebook, ka vënë theksin mbi operacionin që po
Si të kujdeseni për stomakun, gabimet që duhet të shmangni Ushqyerja e shëndetshme shkon krah për krah me mirëqenien e stomakut. Marrëdhënia mes ushqimit dhe stomakut ka ndikim të
Makina kthehet përmbys në Elbasan, plagosen dy persona Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Mjeti ka dalë nga rruga e si pasojë kanë mbe
Zgjidhje për shqiptarët, ideja "brilante" për të shmangur trafikun dhe zhurmën (VIDEO) Policia në Indi ka gjetur së fundmi një plan të zgjuar për të ulur ndotjen nga zhurmat që cdo ditë mushin qytetet. Dh
PAMJET/Tërmeti tmerron durrsakët, të gjithë në rrugë për të shmangur sërish tragjedi (VIDEO) Shqipëria është tronditur sërish nga dy tërmete të njëpasnjëshme dhe të fuqishëm në pak sekonda. Tërmeti i fuqishëm
HOROSKOPI/ Shmangni polemikat, kjo shenjë të bëjë kujdes Dashi Në dashuri mundohuni që të shmangni polemikat dhe përplasjet e kota, ose të paktën mos e bëni gjatë kësaj të en
Ëndrrat e këqija, makthet, përse i shohim, mesazhet që na dërgojnë dhe a mund t’i shmangim? Ato janë më shumë se të këqija. Janë të makthshme, torturuese dhe përndjekëse. Pikërisht kur ne kemi nevojë për të pushu
Arrestimet e bujshme për tërmetin, pse u shmang bashkia e Tiranës Prokuroria e Tiranës kundërshtoi akuzat se kishte shmangur zyrtarët e bashkisë së kryeqytetit gjatë hetimit të dëmeve të
Aksident në Qafë-Plloçë, shmanget tragjedia Një aksident ka ndodhur pak më parë në Qafë Plloçë. Autobusi i linjës Shqipëri-Greqi ishte duke ecur normalisht kur
Barcelona-Atl Madrid, Messi barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka reaguar dhe ka barazuar shumë shpejt rezultatin kundër Atleticos. Katalanasit shënuan në minutën e 51' me M
Tentoi të eliminonte babain, shmanget tragjedia në Këlcyrë Një i ri ka kanosur dhe kërcënuar me jetë babain e vet në Këlcyrë. Fatmirësisht, policia ka ndërhyrë në kohë dhe ka p
Ibra nuk e shmang dëshirën për të shënuar: Doja të shënoja dhe të festoja si zot Zlatan Ibrahimovici e zbuloi dëshirën e tij për të shënuar dhe për të festuar me tifozët e Milanit, pasi klubi italian u
Pacolli mesazh publik: Shmangni udhëtimet drejt Iranit dhe Irakut Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që t’i shmangen udhëtimit dre
Dita e fundit e vitit, cilat gabime duhet të shmangni 2019 pothuajse erdhi. Megjithatë nëse e nis me këmbën e djathtë, do jetë një vit shumë i mbarë. Sipas psikologut dhe dre
Zbulohet sekreti, si u shmang tragjedia ajrore brenda 19 sekondave Një komunikimi i gabuar për pak sa nuk shkaktoi një përplasje fatale në ajër midis dy avionëve me 268 njerëz në bord, t