999 rezultate për

shlyer

Ju heqim nga puna! Rama kërcënon nëpunësit publik me kontratat e ujit Qeveria Rama po përsërit një precedent të kritikuar të viteve të mëparshme duke i kërcënuar nëpunësit publik me bukën e
"Kam një vajzë të vogël", si arriti t'i shpëtojë burgut Ermal Hoxha Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha ka lënë qelinë e burgut. Gjykata e Fierit ka vendosur të pranojë kërk
KESH shënon shifra rekord për gjashtëmujorin e parë Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka publikuar treguesit ekonomiko-financiarë dhe operacional të 6-mujorit të parë
Dy parti politike ende nuk i kanë shlyer borxhet në PZAP Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa–PZAP i ka bërë publike gjobat që u janë shqiptuar partive politike për shkak
Kompanitë e sigurimeve i rikthehen borxheve, Koçi i paralajmëron nga Kuvendi Edhe pse janë përballë një kërkese të fortë nga Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare për të shlyer detyrimet e prapambetu
Rama urdhëron punonjësit: Keni 30 ditë kohë afat! Punonjësit e administratës shtetërore që kanë borxhe ndaj shoqërive të ujësjellësave do të duhet detyrimisht të shlyejne
Banesa, biznese e dhurata, sa të pasur janë kandidatët për Kryeprokuror Ditën e djeshme në një seancë dëgjimore në Kuvend janë prezantuar 7 kandidatët për Kryeprokuror të përgjithshëm ndërsa s
Nga 348 mijë euro gjoba të shqiptuara, partitë kanë shlyer vetëm 10 mijë Asnjë nga partitë politike, pjesëmarrëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 11 qershorit në Kosovë, nuk kanë shl
Ronaldo ndryshon mendje: Asnjë kokërr leku tatimeve spanjolle deri në gjyq Cristiano Ronaldo do të dalë para trupit gjykues me akuzën e evazionit fiskal më datë 31 korrik. Ndërkohë, më parë k
Nga Blushi, Topalli dhe Ruçi, ja sa të pasur janë deputetët “vip” Është publikuar lista me të ardhurat e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë nga Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe K
I falimentoi kompania, shqiptari kthehet në trafikant për të shlyer borxhin Një biznesmen i një firme ndërtimi është kthyer në trafikant droge për llogari të të tjerëve. Kjo ishte zgjidhja që kish
Dekonspiroi policinë, shoferi: Jam sëmurë dhe kredi të pashlyer… Shoferi i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër, Ardian Loci ka kërkuar ndryshimin e masës së tij të sigurisë për
Burgun e zgjidh leku, ja sa duhet të paguash për të shlyer tre vite burg Pas amnistisë së fundvitit nga e cila përfituan mijëra të burgosur, pritet që një tjetër hap ligjor të ulë numrin e të b
Ndryshon buxheti, qeveria gjen paratë për pensionistët dhe shlyerjen e borxheve Treguesit kryesorë të buxhetit si niveli i të ardhurave, ai i shpenzimeve dhe defiçiti buxhetor, nuk ndryshojnë. Por
Pa patentë dhe me gjoba të pashlyera, policia e mban Noizyn 6 orë në komisariat Blutë e Durrësit kanë ndaluar për disa orë Noizyn, i cili është kapur duke udhëtuar me mjetin e tij, por pa patur me vet
Burri vrau gruan me thikë, historia e trishtë e familjes nga Kuçova Një ditë më parë, familjarët e burrit që vrau gruan për shkaqe xhelozie, u rrëfyen se ata të dy ishin të papunë dhe se f
Berisha, Meta, Idrizi dhe Leskaj janë borxhlinj ndaj Kuvendit. Ja arsyeja Ilir Meta, Sali Berisha, Valentina Leskaj dhe Shpëtim Idrizi janë duke i shlyer detyrimet Kuvendit pasi kanë përdorur ma
TIRANE/ Dhunuan të riun pasi nuk kishte shlyer borxhin, policia kap dy autorët Dy të rinj, përkatësisht 17 dhe 26 vjeç janë vënë sot në prangat e Policisë së Tiranës, pas kallëzimit që ka bërë një i
Bleona revoltohet për pagesat e pashlyera, Produksioni: Nuk e kuptojmë...! (FOTO LAJM) Gjatë mbrëmjes së parë të “Dance with me”, një koment i këngëtares Bleona Qereti në Instagram-in e skenaristes së këtij
Hyn ilegalisht në Britani, kapet duke kultivuar kanabis për të shlyer borxhin Një emigrant shqiptar në Britaninë e Madhe i cili u kap duke kultivuar 84 rrënjë kanabisi është dënuar me 10 muaj burg.