999 rezultate për

shllaku

"Jam lidh kambësh e duersh", e bija e Mark Shllakut rrëfen amanetin që tronditi opinionin (FOTO LAJM) Një vajzë 8-vjeçare kërkon të takojë të atin para se t’ia pushkatojnë. E mitura troket në derën e xhelatit, për të marrë
Letra e mësuesit shkodran para pushkatimit: Të kam dasht me shpirt! Letra e Mark Shllakut drejtuar bashkëshortes, pak orë para pushkatimit: “Angje! Në t'u mbushtë mendja me u martu, e ke l
Si pagëzoi Zhak Shirak një shesh në Paris me emrin "Skënderbej", në shenjë mirënjohje ndaj dy shqiptarëve “Mbas disa përpjekjeve disavjeçare që bëri vëllai im, Isa Ndreu, me mikun e tij, publicistin e njohur të mërgatës antiko
Arrestohen në Kosovë dy gardistë shqiptarë Dy oficerë të Gardës së Republikës janë vënë në pranga pasi gjatë një kontrolli u janë gjetur armë dhe fishekë. Atyre
FSHF në zi/ Shuhet ish-kapiteni i kombëtares Lin Shllaku Shuhet Lin Shllaku, ish-kapiten i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Lajmin e ka bërë të ditur Federata Shqiptare
Bruno Shllaku analizon Kongresin e PS: Kjo është partia më e mirë në historinë e Shqipërisë -Çfarë ndodh zoti Shllaku që ju keni këtë afeksion për zotin Rama? "Nëse i referohem Frojdit, nëse njeriu nuk ka path
Pas 10 vitesh, Serbia do ta njohë Kosovën Luan Shllaku, drejtori ekzekutiv i Fondacionit për Shoqëri të Hapur (KFOS), i cili është bashkëautor i Platformës për no