999 rezultate për

shkurtuar

Saimir Tahiri ia del mbanë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar Saimir Tahiri fiton betejën e parë me prokurorinë, gjykata pranon gjykimin e shkurtuar. Gjykata pranon gjykim te shk
Ia ka hedhur gjithnjë! Paaftësia e drejtësisë ndaj Gjergj Cukalit Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 v
Si ia ka "dredhur" drejtësisë prej 15 vitesh i "forti i Myslym Shyrit" Ndër vite, drejtësia është treguar bujare me Gjergji Cukalin. Kështu, në vitin 2012, gjykimi i shkurtuar i uli në 1 vit
Lajm shumë i keq për kamarierët, rrezikojnë të mbeten papunë Teknologjia tashmë prej kohësh është në një sfidë shumë serioze me njeriun. Vendet e punës me përparimin e teknologji
Lëvizje suprizë nga Kelment Balili, kërkesa e tij për gjykatën Theodhori Sollaku, avokati mbrojtës i Klement Balilit, ka dorëzuar sot kërkesën për gjykim të shkurtuar. Gjykata e Krime
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende nuk kanë vendosur nëse do të kërkojn
Rexhep Rraja drejt lirimit, gjykata pranon gjykim të shkurtuar Rexhep Rraja, i akuzuar fillimisht nga e dashura Xhisiela Maloku për përdhunim, dhumë fizike dhe përndjekje duket se do
Vranë të riun për një karikues, çfarë u vendos sot në Gjykatë Ditën e sotme në Gjykatën e Tiranës ka rënë kërkesa për gjykim të shkurtuar për dy kushërinjtë, Dejvi dhe Eugen Bitraj.
Lajm i keq për kamarierët, rrezikojnë të mbeten papunë Teknologjia tashmë prej kohësh është në një sfidë shumë serioze me njeriun. Vendet e punës me përparimin e teknologji
U përfol si lideri më i gjatë, Rama qenka shkurtuar 4 centimetra Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të gjatë në Shqipëri, plot 202 centimetra madje ai u përfol sikur is
U përfol si lideri më i gjatë, Rama qenka shkurtuar 4 centimetra Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të gjatë në Shqipëri, plot 202 centimetra madje ai u përfol sikur is
Në gjykatë me mjete të blinduara dhe eskortë policie, çfarë ndodhi me Mosi Habilajn U zhvillua sot në Gjykatën e Catanias seanca parapërgatitore në ngarkim të grupit italo-shqiptarë drejtuar nga Moisi Hab
Gjashtë arsye përse duhet shkurtuar flokët gjatë shtatzënisë Gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes shumica e femrave i shkurtojnë flokët. A u duket kjo më praktike apo ashtu vetëm kanë
Maqedoni, qytetarët kritikojnë sjelljen e ligjeve me procedurë të shkurtuar (VIDEO) Shumica e qytetarëve konsiderojnë se Qeveria dhe Kuvendi i Maqedonisë e lënë anash opinionin më të gjërë gjatë procesit
Maqedoni, sërish mblidhet kuvendi për diskutimin e ligjeve Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë për sot janë paralajmëruar vazhdime të pesë seancave: e 11-ta, e 12-ta, e 13-ta,
Kaq vite burg dënohen nëna dhe bija për mashtrimin me viza Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin përfundimtar për shtetaset Luli dhe Adeila Makashi, nënë e bijë, të cilat akuzohen p
Ath.Bilbao - Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid do të vizitojë Anoetan mbrëmjen e sotme për të sfiduar vendasit e Bilbaos. Madrilenët do mundohen të për
Fiton gjykim të shkurtuar, ja sa vite burg i kanë ngelur nipit të Enver Hoxhës Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka pranuar kërkesën e të dënuarve të grupit "Xibraka" për gjykim të shkurtuar. N
Kuvend, vazhdon debati për ligjin për gjuhët Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet ta vazhdojë debatin për Propozim-ligjin për përdorimin e gjuhëve në lexim t
Dosja “Xibraka”, avokati kërkon lirimin e nipit të Enver Hoxhës Apeli për Krimet e Rënda ka shqyrtuar dje ankimimin e të akuzuarve të Grupit të Xibrakës, ndër ta edhe të Ermal Hoxhës.