999 rezultate për

shkurtit

Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. Gjykata
Si u zgjodh Elvana Gjata për të performuar në koncertin e 17 Shkurtit Siç mund ta keni lexuar, Elvana Gjata performoi në Kosovë në një koncert special me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë s
Florenc Hoxha në burg, kush ishte sot shefi i sigurisë së protestës së Bashës (FOTO LAJM) Gjatë organizimit të protestave të ngjashme si ajo e sotmja apo e 16 shkurtit, partitë politike përcaktojnë edhe një per
Garda i heq badigardët Sali Berishës Pas protestës së 16 shkurtit garda ka vendosur që ish kryeministrit Sali Berisha ti heqë mbrojtjen ligjore që e ka gëzua
"Pasi u helmua në protestë, policia po i terrorizon familjen" Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast nga protesta e 16 shkurtit pasi sipas tij një qytetar i cili ka qenë
Pse opozita e dështoi protestën e 16 shkurtit! Nga Albeu.com Nëse ju duhet ndonjëherë një model ideal, sesi një grupim arrin që ta dështojë me sukses të plotë,
Ambasada Amerikane bën thirrjen e fortë për protestën e 16 shkurtit Vetëm dy ditë na ndajnë nga protesta e thirrur prej opozitës shqiptare, ku pritet një pjesëmarrje masive. Ndërkohë n
"Është vetëm fillimi...", Paloka paralajmëron Ramën (VIDEO) Nënkryetari i Kuvendit dhe Partisë Demokratike Edi Paloka, sulmin me bojë gjatë ditës së sotme ndaj Kryeministrit Edi Ra
PD reagon ashpër ndaj njoftimit të policisë për kriminelë në protestë Partia Demokratike ka reaguar ashpër ndaj njoftimit të Policisë së Shtetit se kishte informacione sipas të cilave person
Basha lëshon ultimatum për Edi Ramën Pas takimit me qytetarët e Vorës, kreu i PD Lulzim Basha është ndalur në protestën e banorëve të unazës së re, nga ku ka
Hidhet shorti i FA Cup, kjo është sper-përballja e pritur (FOTO LAJM) Manchester Unitedi do të udhëtojë drejt Londrës për t’u përballur me Chelsean në rundin e pestë të FA Cup. Manchester
Ikën dimri? Si do të jetë moti gjatë ditëve të para të shkurtit Edhe pse ditët e fundit janë përshkuar nga një mot i qëndrueshëm, dita e hënë dhe e martë do të rikthejnë reshjet, por s
Ylli i Liverpoolit le pas dëmtimin e gjatë, nis stërvitjen me skuadrën Lajme të mira vijnë për skuadrën e Liverpoolit. Alex Oxlade-Chamberlaion është rikthyer në stërvitje pas një dëmtimi të
Pas Skënderbeut dënohet dhe FSHF, Duka rrezikon postin e kreut Nuk është vetëm Skënderbeu i dënuar ditët e fundit. Pas korçarëve që morën një dënim të rëndë nga UEFA, vjen dhe radha e
Pamje të rralla, shihni si u zbardh Tirana në fund të shkurtit (VIDEO) Mëngjesi i ftohtë i kësaj të martë u ka sjellë kryeqytetasve dëborë. Kështu ka nisur dita e sotme pothuasje në të gji
600 armë dorëzohen gjatë shkurtit,Tahiri: Politika e Tiranës merret me çadra (VIDEO) Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri me anë të një statusi në Facebook shkruan mbi arritjet e policisë për nismën “Shqipë
Më të freskëtat e shkurtit me çmimet më të mira Muaji shkurt vjen me lajme të reja për tregun e fruta-perimeve në Shqipëri. Sipas të dhënave nga tregu Agro-Ushqimor
Protesta e 18 shkurtit, PR mbledh strukturat, Mediu: Të garantohen zgjedhjet e lira Vetëm një ditë pas protestës së paralajmëruar nga opozita, Partia Republikane ka mbledhur strukturat drejtuese të kësaj
THIRRJA/ “Jetën dhe të ardhmen na i ka falur Zoti, s’ia lëmë peng Ramës” Kreu i Pastrisë Republikane Fatmir Mediu me anë të një statusi në faqen e tij në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve
AK i bashkangjit PD-së për protestën e 18 shkurtit: Më 18 shkurt, merr fund pushteti i dashnoreve Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ditën e sotme deklaroi se do t’i bashkohet protestës së Partisë Demokratike në