E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

shkurter

Nga fundet e shkurtër deri tek pulovrat, disa ide për të kombinuar çizmet e gjata (FOTO LAJM) Çizmet mbi gju janë padyshim një must gjatë sezonit vjeshtë-dimër, ndonëse nuk janë këpucë edhe aq bazike. Nëse do të kë
Përmbytje, rreshqitje dheu, ura të shembura e pemë të rrëzuara: Çfarë po ndodh në Tiranë (FOTO LAJM) Që prej ditës se djeshme dhe ende e sot, Tirana është përfshirë nga një mot i keq me rreshje shiu, stuhi, rrëshqitje dhe
Studim, njerëzit e shkurtër kanë më shumë mundësi të preken nga diabeti Njerëzit me trup më të shkurtër kanë një rrezik më të lartë për të marrë diabet sesa diabeti tip 2, sipas një studimi të
Lamtumirë flokë, Armend Rexhepagiqi duket si njeri tjetër me flokë të shkurtër (FOTO LAJM) Herën e fundit që e kemi parë Armend Rexhepagiqin me flokë të shkurtrae shkruanim ende vitin me një 1-sh përpara sepse b
Testi më i shkurtër i inteligjencës, 1/6 njerëz përgjigjen saktë Testi më i shkurtër e inteligjencës në botë përbëhet nga vetëm tre pyetje, por vetëm një në gjashtë njerëz arrijnë të ja
Modelet për flokë të shkurtër që do ju bëjnë t’i prisni menjëherë (FOTO LAJM) Jemi në muajin korrik dhe të gjithë e dimë sa e vështirë është të kesh flokë të gjatë. Në këtë periudhë flokët e gjat
Foto komike të njerëzve të gjatë (FOTO LAJM) Dikush i gjatë e dikush i shkurtër. Dikush i shëndoshë dhe dikush tjetër i dobët. Askush nuk është i njëjtë me tjetrin.
Bjonde me buzë të ndezura, Albana Osmani nxjerr foton para 17 vitesh (FOTO LAJM) Edhe pse ka marrë një periudhë pauze nga televizioni, duket sikur Albana Osmani na ka shoqëruar gjithë jetën me programe
Mbani çadrën me vete, shiu i dendur mund të fillojë nga momenti në moment Reshjet e shiut kanë përfshirë një pjesë të mirë të vendit, ndërsa pritet që e njëjta situatë të vijojë deri në fundjavë
Kim Jong Un lëshon një raketë drejt Japonisë Koreja e Veriut vijojnë testimet e armëve duke lëshoi sëfundmi një tjetër raketë me rreze të shkurtër veprimi në drejtim
E dini cila ka qenë lufta më e shkurtër në botë? Kur forcat e Mbretëreshë Viktorias së Mbretërisë së Bashkuar u përballën me Zanzibarin, sot pjesë e Tanzanisë, territor
Pse çdo minutë e gjumit është e rëndësishme për organizmin? Zbulojeni Nëse qëndroni deri vonë në mbrëmje duke shikuar një episod të serisë suaj të preferuar, ajo mund të ndikojë seriozisht n
Zbulohet shkaku i zjarrit që dogji katedralen Notre Dame Autoritetet franceze dyshojnë se një ‘lidhje e shkurtër’ elektrike mund të ketë qenë shkaktari i zjarrit në Katedralen N
Mësohet çfarë u gjend në dorën e grabitësit të vrarë Në trupin e grabitësit të vrarë janë gjetur dy kallëpe dinamit të vendosur në brez, ndërsa në dorë kishte një granatë.
Pse njerëzit e shkurtër janë më agresiv se ato të gjatë ? Një studim i kohëve të fundit pohon se burrat e shkurtër janë më agresiv sesa ata më të gjatë, shkruan Albeu.com Sipa
E tallnin se ishte i shkurtër por e forcuan edhe më shumë Një 26-vjeçari, i cili ka lindur me dwarfism, i ka sfiduar të gjithë ata që e tallnin për shtatlartësinë e tij duke iu p
Shqiptari interesant në Kanada, ka piceri, shkruan romane dhe fëmijët e tij kanë shokë serbë Perparim Kapllani e hap picerinë e tij çdo mëngjes në orën 11 të mëngjesit, dhe e mbyll atë në mesnatë ose më vonë. Ai e
Jepet alarmi, kimikatet tek këta tiganë shkurtojnë pen*sin e meshkujve Të gjithë jemi të vetëdijshëm për problemet që shkaktojnë në shëndet ushqimet e skuqura, por një studim i bërë sëfundmi
Veshi fustanin e shkurtër, Luana ka diçka për të thënë për puntatën e fundit Luana Vjollca padyshim që është një nga moderatorest më të dashura të ekranit. Ajo ka fituar mijëra fansa të cilët e
Kujt ia merrte mendja? Kjo është poezia më e shkurtër në botë (FOTO LAJM) Sa e shkurtër mund të jetë poema? Poema më e shkurtë në gjuhën angleze është ndoshta ndërtimi i çuditshëm i poetit ameri