Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

shkurta

Me bikini dhe puro në dorë, Rezarta Shkurta nis pushimet luksoze në vendet e largëta (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i ka krijuar vetes luksin për të shijuar diellin në vendet e nxehta dhe luksoze në këto ditë fillimi pra
"Goca babit", Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në pu
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
"Si vajza e komandantit", Rezarta Shkurta publikon videon speciale të të bijës me gjyshin (VIDEO) Ka shumë vite që këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i është kushtuar pasionit të saj, fotografisë. Ajo herë pas he
Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal H
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, ka ndarë pak kohe me pare me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo k
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo ka kujtuar
Shkurtaj "divorcohet" nga Kukësi: Mbylla një cikël të bukur të karrierës sime Kukësi zyrtarizoi ditën e sotme trajnerin e ri Skënder Gega, ndërkohë që nuk kanë munguar firot në skuadrën verilindore.
Rezarta Shkurta i del para punëtorëve me "shampanjën" më të re në treg:Të lagi, të lagi! (FOTO LAJM) "Të lagi me shampanjë" është kthyer në "të lagi dezifektues..." Rezarta Shkurta ka marrë masat për të qenë të mbrojtu
Në momente intime nga jahti, Rezarta Shkurta ndan pamjet me Ermal Hoxhën (VIDEO) Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë. Pak ditë më parë, ajo publikoi
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Kukësi shkatërron Flamurtarin, spektakël në Shkodër (VIDEO) Kukësi ka bërë detyrën ndaj Flamurtarit duke fituar me rezultatin 4-1 në ndeshjen e luajtur në “Elbasan Arena”. Verilind
"Në konakun tonë", Rezarta Shkurta dhe Ermali vizitojnë shtëpinë e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta, së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj e kanë kaluar fundjavën e tyre në qytetin e Gjir
Feston ditëlindjen, Rezarta Shkurta i thur fjalët më romantike bashkëshortit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta nuk humb asnjë rat për ti shprehur publikisht dashurinë bashkëshortit të saj, Ermal Hoxha. Ditën e so
Shkurtaj: Dua të luaj në një kampionat tjetër, eksperienca në Shqipëri shumë e vlefshme Sulmuesi i Kukësit Vasil Shkurtaj ka shprehur dëshirën për tu larguar nga kampionati shqiptar. I ftuar në Ora Sport,
Rezarta Shkurta nuk u reziston gërshërëve, ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Dikush gatuan, dikush bën "tik tok" dhe dikuh tjetër ekperimentin me look-un, kështu po kalohen këto ditë karantine.
"Pjesëtari i ri", Rezarta Shkurta lumturon të bijën me antarin që ju shtua familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se familja e saj është shtu