999 rezultate për

shkurt

Ministri arab akuzohet për ngacmim s*ksual, abuzimi ndodhi më 14 shkurt në ishullin privat Festivali letrar, Hay ka akuzuar një sheik arab për një “shkelje të tmerrshme” pasi dyshohet se sulmoi seksualisht një n
Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal H
Ambasada shqiptare në Athinë bën njoftimin e rëndësishëm për emigrantët Ndryshe se ka ndodhur deri më tani, ambasada shqiptare në Athinë thotë se do të shkurtojë periudhën e pajisjes me pasapo
Në Maqedoni do të kthehet orari i shkurtuar për kafetë dhe restorantet? avën e kaluar, por edhe gjatë kësaj jave, tregojnë zgjerim të epidemisë Kovid 19 në Maqedoninë e Veriut, dhe kjo mund të
Me kanatiere dhe të shkurtra, arrestohet autori i plagosjes me thikë në Kavajë Një javë pasi plagosi dy persona me thikë, policia ka vënë në pranga 45-vjeçarin nga Kavaja. Me kanatiere dhe të shkurtr
Merkato shkurt: Bale, Thiago dhe Suarez shumë pranë largimit Merkato sa vjen e bëhet mjaft interesante kur kanë mbetur edhe 2 javë nga mbyllja e saj. Këtu është një përmbledhje m
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
E dehur pas party-t, fustani i shkurtër "tradhton" modelen e njohur (FOTO LAJM) Modelja britanike e Geordie Shore, Chloe Ferry, ka kaluar një natë të shthurur të dielën në mbrëmje në Londër. 25-vje
Fustanin e shkurtër dhe dekolten e hapur, vajza e ish-deputetes josh rrjetin (FOTO LAJM) Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë të kthejë gjithë vëmendjen nga vetja. Është fjala për Ada Dedën,
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë
Pse liqeni i Ujmanit është kaq strategjik për Kosovën? Kjo pamje e ilustron shkurtimisht (VIDEO) Në javët e fundit u shtuan debatet për shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë, ndërkohë që sot u nënshkrua edhe ma
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë, kë
Gazetarja sulmon Rezarta Shkurtën për letrën ndaj Enver Hoxhës: Të dënohet! Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas letrës së publikuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta drejtuar de
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
I dalin të brendshmet sheshit, Trejsi me poza provokuese në restorant (FOTO LAJM) Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Është fj
18 nxënës në klasë dhe orë të shkurtuara, zbulohet plani për rikthimin në shkolla Më 14 shtator, të gjithë nxënësit do të ulen në bankat e shkollës, nën kushte të rrepta sigurie, por kohëzgjatja e qëndr
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, ka ndarë pak kohe me pare me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo k
Dalje aspak mbretërore, Meghan dhe Harry i futen punës me pantallona të shkurtra (FOTO LAJM) Harry dhe Meghan pëlqejnë të jenë si gjithë të tjerët dhe këtë e tregojnë jo vetëm me fjalë, por edhe me vepra. Duka
Marina sapo ia bëri "bam" me këtë ndryshim të papritur: Me flokë të zinj, të shkurtër (FOTO LAJM) Marina Vjollca njihet si bjondia simpatike e ekranit dhe kohët e e fundit e kemi parë se ka qëndruar larg eksperimenteve
Me flokë të shkurtër e të zinj, nuk do ta njihnit Gigi Hadid pas ndryshimit drastik (FOTO LAJM) Gigi Hadid është padyshim një nga modelet më të bukura në botë dhe për këtë biem të gjithë dakord. Modelja ka vendosu