E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
999 rezultate për

shkuan

EMRAT/ 25 deputetët e opozitës që iu bashkuan Ramës kundër Metës Janë 25 deputetë të opozitës së re në Parlament që sot bashkuan votat me mazhorancën për të miratuar rezolutën që dënon
Elisa zbret nga fuoristrada luksoze, Shahini me çantë shpine: Si shkuan sot ministrat në Kuvend Kuvendi është mbledhur në seancën e radhës ditën e sotme. Ashtu siç pritej, fjalimet kryesore janë përqendruar tek rekom
Haradinajt i shkuan Zaevi dhe Markoviç, por jo Rama: Bota sheh si grinden shqiptarët mes veti Zoran Zaev i Maqedonisë së Veriut dhe Dusko Markovic i Malit të Zi i kanë shkuar homologut të tyre kosovar, Ramush Harad
Nuk hiqen vizat për Kosovën, s'ka negociata pë Shqipërinë: Si u ndëshkuan shqiptarët në Berlin Kur presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, erdhi te Porta e Brandenburgut për të dhënë deklaratën pas samitit, gazetarët ki
"Po nuk shkuan pedagogët në mësim do bie qeveria" Mbrëmjen e djehsme në emisionin “Zonë e Lirë” kanë qenë të ftuar pedagogët Arjan Curri dhe Arlind Qorri, të cilët kanë d
Krimet e serbëve ndaj shqiptarëve që nuk u ndëshkuan kurrë Gjenocidi serbomadh mori formë të organizuar shtetërore qysh në vitin 1844, me programin “Naçertanija” të Ilia Garashani
Edhe shkuan e luftuan për terroristët mizorë edhe ankohen se shteti nuk i ndihmon Në emisionin ”Drejtësia në Kosovë” u paraqitën dëshmi rreth rrethanave që shtynë Kosovarët që të shkojnë në Siri dhe Ira
Kush janë vajzat VIP shqiptare që shkuan "nuse" në Kosovë Disa prej vajzave të njohura të ekranit shqiptar, shpirtin e tyre binjak e gjetën tek djemtë e Kosovës. Ledina Çelo:
Kapet momenti kur gorillat i zenë befasi një personi në xhungël (VIDEO) Jonathan Russouw dhe John King janë adhurues të vërtetë të natyrës. Gjatë një udhëtimi, ata shkuan në Uganda në kërkim t
Inatçinjtë e Vetëvendosjes, nuk i shkuan ish-kryetarit të tyre në fatkeqësi Lëvizja Vetëvendosje e ka injoruar varrimin e babait të Visar Ymerit. Asnjë prej drejtuesve të lartë të partisë nuk mori
Shkuan për një jetë më të mirë, banorët rrëfejnë për babin e Marjusit Familja Djerri është ndër të parat që u larguan për një jetë më të mirë u larguan me eskodin e vitit '91 drejt italisë.
Britanikët: Dy shqiptarë mposhtën rusët dhe serbët që u bashkuan kundër tyre “Nga të gjithë lojtarët, duhej të ishin ata. Papritmas, në minnutën e fundit, Xherdan Shaqiri po shkëputej, serbët po e
Futet në manastir pa këmishë dhe i hidhet sipër një murgeshe (VIDEO) Një motër nderi sypatrembur në manastirin e Kaliningradit në pjesën perëndimore të Rusisë është bërë hit në internet, pa
Shkuan për t’i sekuestruar shtëpinë, çfarë u gjet në banesën e emigrantit Një surprizë aspak e këndshme ka habitur përmbarimorët sot në Durrës. Në një shtëpi të pabanuar në zonën e Shkëmbit t
Molliqaj rrëfen pse shkuan në PSD Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se emri i kësaj partie i ka tërhequr ish-anëtarët e Vetëve
Biletat shkuan dëm, lajm i keq për ata që iu anuluan fluturimet drejt Italisë Ditën e djeshme u anuluan disa fluturime për të cilat shqiptarët e italianët kishin prerë biletat, për shkak të një grev
Shkuan të mjekohen në spital por u bie tavani Dje rreth orës 15 në spitalin e Prilepit ka rënë tavani në një nga dhomat e seksionit të kirurgjisë Në dhomë ka pasur
Ku shkuan 500 milion euro që ishin për Likovën? Në Maqedoni akoma heshtet çështja e Konferencës Donatore Ndërkombëtare pas konfliktit të vitit 2001 për revitalizimin e
Këta janë mysafirët që i shkuan sot Veselit në zyrë Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, pret sot në takim ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian dhe shefen e Z
Iu ngul shufra e çelikut në bark, punëtori i ndërtimit shpëton për mrekulli Një punëtor ndërtimi në Kinë i ka mbijetuar mrekullisht vdekjes pasi një shufër çeliku pasi një hekur iu bark ndërsa po