999 rezultate për

shku

Shkëndija "shuplakë" rivalëve, Shkupi e ndjek nga pas U luajt sot java e 14-të në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut. Kjo javë prodhoi rezultate interesante, ndër
Tetë arsye pse duhet të mendoni dy herë, para se të hani ton të konservuar Përmbajtje e lartë e natriumit Peshku ton i konservuar është shumë e popullarizuar tek atletët, pasi ka një përmbajtj
Morata u ndëshkua me karton të kuq ndaj Beneventos, Juventusi do ta apelojë Juventusi do dërgojë apelin të Komisioni Disiplinor për sulmuesi Alvaro Morata që u ndëshkua me dy ndeshje mos lojë, pas
Vijon mosbindja e shqiptarëve, sa qytetarë e pësuan për shkelje të rregullave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 666 qytetarë që
E vranë me tetë plumba, zbulohet e shkuara e errët e Beniamin Bezhanit Mbrëmjen e djeshme 27-vjeçari Beniamin Bezhani në Fushë-Dukat të Vlorës u vra me tetë pëlumba, pak pasi la të fejuarën n
Nëse Kushtetuesja vendos në favor të VV, shkuarja apo jo në zgjedhje mbetet në dorën e Vjosa Osmanit Gjykata Kushtetuese e Kosovës nesër pritet që të mbajë një seancë publike (online) për trajtimin e kërkesës së Lëvizjes
Shqiptarët të lodhur nga ligji i maskës? Rritet ndjeshëm numri i gjobave U kapën pa maskë, gjobiten 1552 persona. Ky numër është rritur ndjeshëm që nga ditët e para, ndaj duket se shqiptarët
Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Haradinaj mesazh ngushëllimi Nënkryetari i Shkupit dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi është ndarë nga jeta. Biznesmeni Enver Maliqi nj
Pasqyra "tradhton" Trejsi Sejdinin, kush është mashkulli në dhomën e hotelit (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini njihet për fotot e saj provokuese. Bukuroshja nga Elbasani ka thënë shpesh here se ës
Opozita maqedonase kundër marrëveshjes me Bullgarinë, nesër bllokon Shkupin Opozita maqedonase ka paralajmëruar Qeverinë e kryeministrit, Zoran Zaev, se çfarëdo marrëveshje që do të nënshkruajë me
"Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë
Nesër protestë në Shkup për barazinë e flamurit shqiptar me atë maqedonas Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut pak më ndryshe do të shënojnë këtë 28 Nëntor. Për nesër në ora 14 e 30 minuta ësht
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
Pa maska dhe në kundërshtim me masat anti-Covid, gjobiten qindra qytetarë Policia ka vijuar ndëshkimin e qytetarëve të cilët kanë thyer masat anti-Covid. Si rezultat i kontrolleve, gjatë 24 o
Si do zhvillohet mësimi i kombinuar: Orë të shkurtuara me dy, tri apo katër turne Skenari i dytë i mësimdhënies, i pritshëm me kohë, pas valës së dytë të virusit në vendin tonë, parashikon që mësimi të
Shqiptarët nuk binden, vetëm sot mbi 500 të ndëshkuar për mosmbajtje të maskës 537 persona janë ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, pasi që u konstatuan duke lëvizur pa maskat mbrojtëse.
Britania shkurton karantinën, në izolim vetëm 5 ditë Kushdo qe do hyje ne Britani nga 15 dhjetori do qëndroj vetëm 5 dite ne karantine nga 14 dite e qe është momentalisht.
Shqiptarët nuk binden, sa veta u gjobitën për mosmbajtje të maskës Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili, 512 qytetarë që