999 rezultate për

shkrumbuar

Makina shkrumbohet totalisht nga flakët, shmanget tragjedia Një makinë është shkrumbuar plotësisht në afërsi të fshatit Bejar, në Mallakastër. Raportohet se mjeti është përfshirë n
Shijak, zjarri përhapet me shpejtësi duke shkrumbuar makinën në rrugë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Shijakut, i cili është përhapur me shpejtësi duke shkaktuar dëme materiale
Një pjesë e Gjykatës së Pejës është shkrumbuar nga zjarri Në Gjykatën Themelore në Pejë thonë se dëmi është minimal dhe dyshojnë së zjarri është shkaktuar nga rryma, KEDS e mohon
E shkrumbuar, kështu duket makina e Reyes pas aksidentit që i mori jetën (FOTO LAJM) Bota e futbollit ditën e sotme ka marrë një lajm të hidhur. Ish-lojtari i skuadrave të njohura si Arsenal, Sevilla, A
Shpërthen në flakë makina në rrugën e Rinasit (VIDEO) Një makinë është përfshirë nga nga flakët në ecje e sipër në rrugën e Rinasit. Mësohet se nga ky incident nuk ka pat
E rëndë në Greqi, ish-zyrtari gjendet i shkrumbuar në makinë Në zonën e Fokidës, në rrugën që shpie nga Amfisa në Prosilio, mbasditen e së martës në Greqi, një person u gjet i djegu
Ferri përfshiu SHBA-në, dalin pamjet e frikshme nga vendet e shkrumbuara (VIDEO) Sherifi i komunës Butte County në veri të Kalifornisë njoftoi gjetjen e viktimave të tjera pranë qytetit Paradise, një z
Të bllokuar mes flakëve gjigante, çifti i lutet Zotit t'ia dalin (VIDEO) Brynn Chatfield regjistroi videon ndërsa bashkshorti i saj Jeremy po drejtonte makinën, në Paradise, në jug të Californi
Vrasja në Durrës, gjendet një makinë e shkrumbuar (FOTO LAJM) Një makinë e shkrumbuar nga flakët është gjetur në Durrës. Makina e djegur plotësisht është gjetur në fshatin Shën V
Nusja zjarrvënëse në Fier, vetëm një ditë më parë ishte martuar Dje u martua sot i vuri zjarrin shtëpisë së burrit. Kjo është drama sociale që vjen nga Fieri ku zjarri ka shkrumbuar nj
Rritet numri i viktimave nga zjarri në Athinë, 24 fëmijë të shkrumbuar Numri i viktimave në Athinë tashmë ka shkuar 76 ndërkohë që deri tani, raportohen 188 të plagosur. Mes viktimave mëso
“Ferri” në Athinë, rritet ndjeshëm numri i viktimave Numri i viktimave në Athinë tashmë ka shkuar 74 ndërkohë që deri tani, raportohen 188 të plagosur. Tragjedia e rëndë
Ka shkrumbuar çdo gjë, shihni çfarë ka mbetur pas zjarrit në Athinë (VIDEO) Pamje të tmerrshme vijnë nga periferia e kryeqytetit grek ku zjarri ka shkrumbuar mbi 1000 shtëpi dhe mbi 60 persona hum
60 njerëz të shkrumbuar nga zjarri, prifti grek zbulon kush e shkaktoi tragjedinë Greqia është në zi kombëtare. Zjarret që përfshinë fshatin Mat të Athinës është një ndër tragjeditë më të mëdha që ka pr
Pamje të frikshme, si po përparon llava e vullkanit që po përpin qytetin (VIDEO) Shpërthimi i vullkanit Kilauea në Haëai ka shkatërruar 35 shtëpi, ndërsa ka shkaktuar qindra milion dollar dëme të tjera
U gjet i shkrumbuar, 53-vjeçari kishte një lidhje intime në Shqipëri? Një makinë është gjetur e shkrumbuar ditën e sotme në Derven Të fushë-Krujës, brenda të cilës janë gjetur edhe copa të n
U gjet i shkrumbuar brenda në makinë, kush është 53 vjeçari Një makinë është gjetur e shkrumbuar ditën e sotme në Derven Të fushë-Krujës, brenda të cilës janë gjetur edhe copa të n
ZYRTARE/ Në makinën e shkrumbuar në Fushë-Krujë është djegur një njeri Një makinë e djegur është gjetur sot në një zonë rurale në Fushë-Krujë. Në makinë është gjetur mbetjet një një shtetasi
Shkrumbuar nga brenda, dalin fotot e djegies së makinës luksoze të drejtorit (FOTO LAJM) Një automjet është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, në qytetin e Durrësit. Makina ishte në
I vunë flakën qëllimisht, shkrumbohet automjeti në Durrës Një automjet është shkrumbuar nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm, në qytetin e Durrësit. Nga raportimet