999 rezultate për

shkruhet

Irfan Hysenbelliu mesazh prekës për humbjen e vëllait: Dhimbje që s’përshkruhet me fjalë Presidenti i "Hysenbelliu Group", Irfan Hysenbelliu ka ndarë një mesazh prekës per humbjen e vëllait të tij, Kasem Hysen
Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit ndërmjet Shoqatës së Siguruesve të Shqipërisë dhe Shoqatës Austriake të Sigurimeve Gjatë një takimi online, diktuar nga kushtet e pandemisë, Shoqata e Siguruesve të Shqipërisë dhe Shoqata Austriake e Sig
Feronikeli kërcënon lojtarët: Të jeni të bindur se do t’i paguani shtrenjtë këto (FOTO LAJM) Feronikeli bëri afrime të rëndësishme në merkaton e verës, ku objektivi i drejtuesve të klubit ishte titulli kampion, po
Florjan Binaj i revoltuar: Emri i lumit Vjosa shkruhet greqisht në hartë (FOTO LAJM) Florjan Binaj herë pas here ka ngritur zërin për çështje mjaft shqetësuese që lidhen drejtpërdrejt me vendin tonë. Së fu
Mblidhen sot qeveritë Rama dhe Hoti, çfarë pritet të nënshkruhet Kryeministri Edi Rama do të takojë sot homologun e tij nga Kosova, Avdullah Hotin, ku pritet që të nënshkruhen marrëvesh
Koha për ndryshim, këto fjalë të shqipes i kemi shkruar gabim gjithë jetën! Shqipja është padyshim një nga gjuhët më të bukura në botë, pasi të jep mundësinë e formimit të fjalëve të reja dhe lojë
Nënshkruhet marrëveshja Kosovë-Serbi në prezencën e presidentit Trump Kosova dhe Serbia sapo nënshkruan marrëveshjen ndërmjet dy vendeve. Presidenti i SHBA-ve Donald Trump ka nënshkruar p
Thaçi i drejtohet popullit: Historia nuk mund të rishkruhet nga askush Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka dalë sot me një deklaratë për të shpjeguar se çfarë ndodhi gjatë intervistimit në
Zbulohet çfarë shkruhet në ditarin e motrave Josifi: Unë kam pritur me ngulm... (FOTO LAJM) Pjesë nga ditari i motrave Josifi vijojnë të dalin dhe të bëhen të njohura. Nga shënimet që policia ka gjetur në ban
Nënshkruhet marrëveshja për hapjen e korridorit ajror Shqipëri – Kosovë: 15 minuta më shpejt! Në një kohë kur Aciacioni Civil në të gjithë botën, po kalon një periudhë shumë të vështirë për shkak të masave parandal
Nënshkruhet peticioni për ndalimin e këngëve të Dua Lipës Në Izrael është nënshkruar një peticion që bën thirrje për ndalimin e transmetimit të këngëtares shqiptare, Dua Lipës.
Vrasja e George Floyd, solidarizohet edhe Liverpooli Skuadra e Liverpool bëri një gjest të fuqishëm në solidaritet me kampanjën ‘Jetët e njerëve të zinj kanë rëndesi’ gjatë
Nënshkruhet memorandumi, Gjilani do të bëhet me stadium të kategorisë së katërt Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në kuadër të plotësimit të infrastrukturës fizike sportive, po vazhdon me inve
Qeveria e re: Nënshkruhet sot marrëveshja LDK-NISMA Pas nënshkrimit të marrëveshjes për bashkëqeverisje me AAK-në, Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të nënshkruaj marrëve
"AAK-së i takojnë katër ministri, marrëveshja mund të nënshkruhet sot" Këta të fundit thonë se një gjë e tillë do të ndodhë shpejt dhe se janë në diskutim të detajeve.Deputeti i Aleancës për
Çfarë po shkruhet tani për Brad dhe Jennifer është me të vërtetë qesharake Kur Jennifer dhe Brad Pitt cekën duart në prapaskenat e SAG Awards, le të themi që nuk qenë të paktë njerëzit që shpresu
Basha organizon ndeshje futbolli, në bluzet e lojtarëve shkruhet "Rama ik" Kreu i Partisë demokratike, Lulzim Basha ka marrë pjesë sot si tifoz në një ndeshje futbolli mes degës nr 5 dhe asaj 7 t
Nënshkruhet marrëveshja për autostradën dhe hekurudhën mes Kosovës dhe Serbisë Është nënshkruar marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për hekurudhën dhe autostradën që lidh dy shtetet, raporton Gazeta
"Vetëm i mora erë…", kryebashkiaku i Bulqizës masakrohet në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist, ku ky i fundit shihet duk
Plot 110 milion euro, sot nënshkruhet marrëveshja për autostradën Shkup-Bllacë Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të nënshkruhet Marrëveshje për ndërtim të dy kilometrave të para