999 rezultate për

shkruhej

19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
"Nuk ke ku shkon", çfarë shkruhej në zarfin kërcënues që gjeti në oborr ish-pjesëtari i UÇK-së Ditën e sotme një qytetar nga Gjakova gjeti në oborrin e shtëpisë një zarf që brenda mbante një mesazh kërcënues. Ai
Vendosi datën e re të zgjedhjeve, Rama sulmon përsëri me historitë e Haxhi Qemilit Presidentin Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish Presidentin Ilir Meta, pasi ky i fundit vendosi me dekret këtë të enjte që zgjed
Super atmosferë nga 'Dardanët' në ndeshjen kundër Bullgarisë (FOTO & VIDEO) Tifogrupi ‘Dardanët’ kanë përgatitur një koreografi shumë të bukur për ndeshjen Kosovë – Bullgari. Futbollistet janë
Parulla e tifozëve të Partizanit tërbon grekët (FOTO LAJM) Banderola e hapur nga tifozët e Partizanit gjatë ndeshjes ndaj Skënderbeut, ku shkruhej: “1 grek më pak, 1 bastard më pa
Do të luajnë në Champions, PSG dhe Napoli sfidojnë njëra-tjetrën në Twitter (FOTO LAJM) Shumë pak ditë na ndajnë nga sfidat e magjishte të kompeticionit prestigjoz të UEFA Champions League. Dhe në këtë ndeshj
Anglia me mesazh të qartë, ja çfarë shkruhej në xhaketën e Southgate Anglia me një mund të madh arriti që të kualifikohet në fazën e çerekfinaleve të Botërorit duke mundur Kolumbinë me anë
E bëjnë vetëm japonezët, çfarë ndodhi tek dhomat e zhveshjes pas humbjes ndaj Belgjikës Humbja dramatike 3-2 në sekondat e fundit nxori Japoninë nga Botërori. Edhe pse ishin në avantazh të 2 golave, japone
Shikoni se çfarë shkruhej në atletet e Ronaldos në ndeshjen kundër Uruguajit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka diçka të shkruar në atletet e tij dhe kjo është fotografuar nga mediat. Ka qenë momenti kur Ron
Propozim për martesë, vajza emocionohet në shkallët e stadiumit Milanit arriti të fitonte pëballë Fiorentinës me shifrat e përgjithshme 5-1, por pak momente para fillimit të ndeshjes,
Ekuacioni që Stephen Hawking kërkoi të shkruhej në gurin e varrit (FOTO LAJM) Shkencëtari i madh Stephen Hawking, i cili vdiq në moshën 76 vjeçare, tha se e dinte atë që donte në varrin e tij. Ai
ISIS kërcënon Papën para festës së Krishtlindjeve I ashtuquajturi “Shteti Islamik” ka bërë një kërcënim të frikshëm kundër Vatikanit vetëm disa javë para se dhjetëra mijë
Zbulohet çfarë shkruhej në letrën e autorit të masakrës në Las Vegasit Kanë kaluar disa ditë që prej masakrës së Las Vegasit ku një terrorist i armatosur rëndë, i quajtur Stephen Paddock vrau
Çfarë shkruhej në letër? Gëlojnë teoritë e konspiracionit mbi terroristin e Las Vegasit Kanë kaluar disa ditë që prej masakrës së Las Vegasit ku një terrorist i armatosur rëndë, i quajtur Stephen Paddock vrau
Pique ofendohet keq nga tifozët spanjoll: Zhduku o bast*rd (VIDEO) Fansat e kanë priutur Gerard Pike armiqësisht megjithatë kjo pritej, pasi Pike mbështeti pavarësinë e Katalunjës (madje
Dortmund e harron shpejt Dembelen, shikoni çfarë mban tifozi në fanellën me nr.7 (FOTO LAJM) Dortmund mes mundi e torturash për katalanasit arriti të shësë Dembelne përnjë shifër totale prej 148 mln euro. Por t
Madrilenët përkujtuan një koleg të ndjerë në minutë e 13 Ndërkohë që pjesa më e madhe e vëmendjes ishte në sfidën me Barcelonën, tifozët e Real Madridit përkujtuan sportistin s
Çfarë shkruhej në letrën që mori Arya në serinë e fundit të "Game of Thrones" Shumica e fansave kanë mbetur me siguri të hutuar e duke kruajtur kokën, pas skenës ku Littlefinger vendosi një letër që
CIA: Ja si e kanë marrë serbët arin në Osllomej të Kërçovës (DOKUMENT) CIA ka publikuar me miliona dokumente të klasifikuara që shkruajnë informacione sekrete për të gjithë shtetet e botës dh
Era Istrefi mungon në eventin e rëndësishëm. Ja çfarë shkruhej në pankartën e çmimit (FOTO LAJM) Për shkak të problemeve me këmbën, Era Istrefi nuk mundi të ishte e pranishme për të tërhequr çmimin në European Border