999 rezultate për

shkruar

Hoti bën deklaratën e fortë: Kush ka marrë pjesë në tubimet e mbrëmshme është infektuar Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se kushdo që ka marrë pjesë nëpër qendrat në kundërshtim me vendimet e Qeverisë me g
Artan Hoxha: Bandat kanë marrë nën kontroll Elbasanin, po vriten të pafajshëm Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar për ngjarjet e rënda që nd
Në gjuhën shqipe, urimi romantik i bashkëshortes për Lorik Canën (FOTO LAJM) Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares Lorik Cana sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 37 vite dhe nuk kishte se si pë
Puthja e bujshme e Ledrit për Fjoralbën, reagon moderatorja (FOTO LAJM) Gjatë intervistës në emision, moderatorja Fjoralba Ponari i kërkoi Ledri Vulës të bënte një gjest romantik dhe reperi i
Djaloshi i ri që incizon rrugëtimin e tij nga Zvicra për në Maqedoni (VIDEO) Ky vit ka prishur planet e shumë mërgimtarëve, por jo edhe të një djaloshi të ri i cili me preardhje është nga Maqedonia
Xhemi Shehu në pushime me Orindën, Arbana nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Së fundmi moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta kanë zgjedhur të pushojnë së bashku në jug të Shqipërisë ku dhe fotot
Enca shtatzanë? S'do ju besohet me kë e ngatërruan këngëtaren (FOTO LAJM) I gjithë rrjeti po zien nga lajmi se Nicki Minaj është shtatzënë për herë të parë, pasi vetë reperja ndau lajmin e mreku
Ylli zikaltër rrëzohet në pishinë, niset me urgjencë drejt spitalit Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me
Grenell: Në takimin e 10 korrikut duhet të përfundojë çështja e liberalizimit për kosovarët I dërguari i posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, shprehu mbështetjen e plotë për ud
Mustafa zbardh detaje nga takimi me Ramën Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa ka zbardhur detje nga takimi me kryeministrin Edi Rama.
"Të dua shumë", Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur t’i dedikojë babait të saj një tatuazh. “Tatto dedikuar ty babi, të
Hoti: Nëse vazhdon ky ritëm, do të detyrohemi t’i kthejmë masat e izolimit total Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka thënë se rastet me COVID-19 po rriten shumë duke shtuar se më këtë ritëm, shpejt
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Donald Tusk mbështet Vuçiç përpara zgjedhjeve, ngjallen reagime të forta Presidenti i Partisë së Popullit Evropian (EPP) Donald Tusk ka mbështetur Presidentin serb Aleksandar Vuçiç para zgjedhj
PSG tenton me të gjitha forcat për të nënshkruar me yllin e Milanit Hernandez ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Milan, duke qenë padiskutim më i miri i skuadrës, duke bërë kështu që
"Kacifa Greqi", fshati "tronditet" nga parullat e shkruara mbi dyer Fshati Grapsh në Dropull ditën e sotme është zgjuar me dyer mbi të cilat shkruhej "Kacifa Greqi". Banorët kanë njoftu
E pazakontë, ylli brazilian udhëtoi 600 km me biçikletë për të nënshkruar me klubin e ri Ish-lojtari i Kombëtares së Brazilit, Fred, ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë. 36 vjeçari që në të kaluarën
Zaev: Zgjedhje duhet të ketë sa më parë, votimi do të mbahet konform protokolleve të sigurisë Zgjedhje patjetër të ketë sa më shpejt të jetë e mundur. Aktivitetet parazgjedhore dhe votimi do të mbahen në përputhje
Surprizoi rrjetin, më në fund Victoria Beckham shfaqet duke qeshur në foto (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një prej VIP-ave që rrallë qeshin në foto. E shumta prej saj, paparacët kanë ndonjë buzëqeshje t
Franca dhe Gjermania kërkuan fillimin e dialogut me Serbinë, reagon këshilltari i Thaçit Vetëm pak ditë më parë, dy ministrat e jashtëm të Francës dhe Gjermanisë deklaruar se kërkonin fillimin e dialogut Kosov