999 rezultate për

shkruante

Të dashurës së Fero-s i propozojnë në "sy" të tij me trëndafila (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet. Ata shpesh herë ndajnë me nd
E riktheu "Rilindja", çfarë shkruante polici në Facebook (FOTO LAJM) Ditën e sotme një ngjarje e rëndë është publikuar në media ku një efektiv i policisë Shkodër ngacmonte seksualisht një t
Moment rrëqethës, tifozët e PSG thërrasin emrin e Sala (VIDEO) Tifozët e Paris Saint-Germain ia kanë kushtuar një homazh futbollistit të zhdukur, Emiliano Sala duke brohoritur emrin e
Provokojnë serbët: Shaqiri nuk vjen në Beograd, ka frikë nga tifozët Liverpool do të duhet të ndeshet me Red Stars e Beogradit me datë 6 nentor përn deshjet e grupit të Champions Leagues.
Në Polici, Ritvani s’dinte të shkruante as emrin, komentin në rrjet e shkroi dikush tjetër? Ritvan Zykaj, 24-vjeçari që vrau 8 të afërmit e tij, kishte kaluar një incident të rëndë disa vite më parë. Incident
"Buffon e dinte se Cristiano Ronaldo do të nënshkruante me Juventusin" Agjenti i Gianluigi Buffon thotë se portieri i Paris Saint-Germain ishte i sigurt se Cristiano Ronaldo do të bashkohej m
I shkruante në inbox, kjo është femra e vetme që nuk ja vari Ronaldos Cristiano Ronaldo duke qënë se është një nga futbollistët më të mirë në botë, shpesh herë ka zënë faqet e para të mediav
“Zemërthyer, por krenarë”, në Angli "tre luanët" cilësohen si heronj Për Kombëtaren angleze mbrëmja e djeshme është kthyer në nëj "makth" pasi ata u eliminuan nga Botërori prej Kroacisë.
Bllokoi sulmin e Brazilit, tifozët kërcënojnë me jetë Behramin Brazili dhe Zvicra mbrëmjen e djeshme u ndanë me një barazim 1-1, por kjo ndeshje vazhdon të komentohet edhe ditën e sot
E quajti plakë, këngëtarja e njohur i përgjigjet flakë për flakë fansit Pink është një nga këngëtaret më rebele dhe që gjithnjë ka thyer tabutë me tipin e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe humo
Kërkojnë t’i marrin burrin, moderatorja shqiptare e ka përgjigjen gati Tolgahan Sayisman është kthyer në një fenomen, jo vetën në Turqi por edhe në Shqipëri. Edhe pse i martuar me ish-miss
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Reali refuzoi të nënshkruante me Coutinhon, pasi Liverpool u duk i çmendur Liverpooli mendoi ta transferonte para tek Real Madridit Coutinhon para se t'ia lëshonte Barcelonës. Liverpool i ofro
Deklaroi hapur biseksualitetin, Gugu i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin "Zonë e lirë" ku deklaroi se ishte biseksuale, deklaratë që i solli edhe
Për çfarë arsye mund të shesësh asfalt Një hajdut i guximshëm ka vjedhur rreth 800 metra asfalt betoni në Kinë për ta rishitur më pas si një formë për të fitua
''Dikur më shkruante dhe uronte'’. Po sot? Flet Orgesa për Encën Lojërat e programit “Një kat më lart” janë gjithmonë një moment shumë argëtues me të ftuarit por shpesh edhe burim lajme
E braktisur dhe mes skamjes, letra e kësaj 90-vjeçarje do t'ju përlotë Nevoja për t’u ndjerë e mbrojtur, për të patur dikë pranë është ajo që çoi një grua të moshës 90-vjeçare, të quajtur Wan
Tifozët e Bayernit hedhin para fallco dhe ofendime drejt Neymarit: E prishe futbollin! Tifozët e Bayern Munichut protestuan duke hedhur euro false në drejtim të fushës. Kësaj radhe Neymari ishte synimi i
Ja disa zakone të çuditshme të shkrimtarëve të famshëm Nga Victor Hugo në Dan Brown, duke kaluar në Truman Capote: kryeveprat dhe librat që janë cilësuar si best seller shpe
Trump distancohet nga ish këshilltari i tij, Papadopoulos Presidenti amerikan, Donald Trump wshtw distancuar sot nga ish këshilltari i tij për politikën e jashtme George Papadopo