999 rezultate për

shkruani

Hapet peticioni, si të nënshkruani për mbylljen e kazinove Pas vrasjes që ndodhi të dielën në një kazino në Suharekë, dhe vrasjes që ndodhi dje në Lipjan, kryetari i Suharekës, Ba
Si të gjeni shumë thjesht nëse ju përgjojnë celularin (FOTO LAJM) Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj, si dhe të gjeni nëse mesazhet dh
Spalletti sulmon gazetarët: Gjërat që shkruani janë qesharake Një takim Conte-Marota, flitet se ka ndodhur gjatë kësaj jave në Itali. Padyshim që edhe pyetjet që janë bërë nga mediat
Rezarta Shkurta kur ishte modele dhe për të shkruanin edhe gazetat kineze Rezarta Shkurta u bë shumë e njohur si këngëtare dhe numëron disa hite në karrierën muzikore. Por në fakt fillimet e saj
Xhaka “përleshet” me gazetarët Skuadra e Baselit humbi ndaj Thun duke e përkeqëuar edhe më shumë situatën te klubi ku bëjnë pjesë dy shqiptar, Taulant
Nëse shkruani në Google fjalën 'Idiot" iu del Donald Trump (FOTO LAJM) Një sulm i pazakontë nga hakerat ka tronditur Google vetëm disa orë pas mbështetjes që i dha Donald Trump kësaj të fundi
Zbulimi që mahniti botën: Pse Vikingët shkruanin "Allah" në veshjet e tyre (FOTO LAJM) Një zbulim i papritur në Suedi ka ngritur pikëpyetje të mëdha rreth ndikimit të Islamit në Skandinavi. Studiuesit su
Bëni si të bëni, por këto pyetje mos i shkruani kurrë në Google Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Turi i indinjuar: Mos më shkruani më! Mëngjesin e sotme, aktori i humorit Albano Bogdo deklaroi publikisht se nuk do të jetë kurrë më aktor. Sipas tij, ky
Arsyet që po ju prishin gjumin Kur njeriu fle gjumë, truri proceson informacion, muskujt marrin veten nga lodhja e ditës dhe proteinat shpërndahen në t
Çfarë ndodh nëse e shkruani këtë numër në Google (FOTO) Google është motori i kërkimit më i shpejtë dhe më i përdorur në botë. Teknologjia prapa këtij motori mundëson që bre
Besojeni ose jo, dora me të cilën shkruani ndikon në vendimet e jetës Njerëzit preferojnë gjërat që ndodhen në anën në të cilën është dora e tyre dominuese, kështu që djathtakët gjërat nga a
Huyeda pas tradhtisë së bashkëshortit: Shkruani se do bëhem murgeshë Pak muaj më parë, Hueyda El Saeid deklaroi se ishte ndarë nga partneri dhe nga babai i djalit të saj të vetëm, sepse ai
Ja si dukej Jezusi në të vërtetë! (FOTO LAJM) Nëse mbyllni sytë dhe përpiqeni të përshkruani se si duket Jezusi, ju e përshkruani atë me flokë të gjatë, mjekër dhe lë
"Emoji" më i mirë kur i shkruani dikujt për herë të parë Njerëzit në të shumtën e rasteve janë të prirur të gabojnë kur i flasin dikujt për herë të parë. Madje ata nuk dinë s
Zidane e kap keq me mediat: Shkruani keq kur nuk është ashtu Zinedine Zidane nuk po është shfaqur i mërzitur për situatën në konferencën për shtyp. Francezi ishte më optimist se ku
Hysni Gucati: Dilni të nënshkruani në Prishtinë Tri organizatat e dala nga lufta e UÇK-së, kanë filluar me nënshkrimin e peticionit, përmes të cilit po kërkojnë që Kuve
Mësoni se ku mund të votoni Përmes ueb-faqes së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës mund të gjejnë online
Rama u përvishet qytetarëve në Facebook: Mësoni të shkruani! Kreyministri Edi Rama ka nisur të replikojë më komentuesit e tij në Facebook. Pas lajmërimit se sonte do të jetë I f
Klikoni dhe zbuloni sa persona ka me emrin tënd në Shqipëri A doni t’a dini sa persona të tjerë në Shqipëri kanë të njëjtin emër me ju? Nëse po, klikoni në linkun më poshtë.