999 rezultate për

shkroi

Modelja degjeneron Higuain: Mbaroi sepse kishte pasion gratë e pista, CR7 më shkroi sms (FOTO+VIDEO) Modelja Manuela Ferrera ka folur për lidhjen me Gonzalo Higuain dhe jetën private të saj, shkruan Albeu.com. E ftuar
Përplasjet në Kongres, VIP-at kundër protestuesve VIP-at kanë reaguar ashpër kundër mbështetësve të Trump, që sulmuan Capitol Hill në SHBA. Njerëz të famshëm kanë shpr
Dashuri në kohë Covidi: Infermieri i propozon partneres për martesë në mënyrë të pazakontë (FOTO LAJM) Një infermier nga Torre Santa Susanna (Brindisi) shkroi propozimin për martesë për të dashurën e tij në kostumin anti-Co
Jessie J shkroi një këngë për ndarjen nga Channing Tatum dhe i tha të gjitha (VIDEO) Jessie J ka shkruar një këngë të tërë pas ndarjes nga Channing Tatum që i hedh dritë arsyeve pse një nga çiftet më të ko
Nënshkroi me 4 lojtarë gjatë merkatos, ky pritet të jetë tani formacioni i Man.United Dita e fundit e afatit kalimtar të transfereve ishte shumë e zënë për ekipin e Manchester United. "Djajtë e Kuq" kanë ar
Nënshkroi me Man.United në orët e fundit, Cavani: Mendova ta lija futbollin Një prej futbollistëve që i ka dalë të mposhtë koronavirus, ka qenë Edison Cavani. Futbollisti uruguaian rezultoi poziti
Nënshkroi me Man United, Cavani: Mendova të lija futbollin Një prej futbollistëve që i ka dalë të mposhtë koronavirus, ka qenë Edison Cavani. Futbollisti uruguaian rezultoi po
Neymar zbulon të vërteten e sherrit në ndeshjen PSG-Marseille Në ndeshjen e mbrëmshme PSG-Marseille u pa çdo gjë, nga futbolli deri te grushtet. Gjyqtari u detyrua të jap pesë kar
"Mos e rruaj se fasadë është", Rama replikon me ndjekësin në Facebook Kreu i qeverisë, Edi Rama ka publikuar fotot 3D të shkollës së parë në Durrës që po rindërtohet për të mirëpritur nxënës
Donny Van de Beek nënshkroi me Man.United, kjo është arsyeja prekëse Kalimi i Donny Van de Beek nga Ajax te Manchester United është përmbyllur zyrtarisht. Talenti holandez kërkohej nga Real
Challandes nënshkruan kontratë të re me Kosovën ernard Challandes në konferencën e sotme për shtyp, ka nënshkruar kontratën e re që do ta mbajë edhe për dy vite të tjer
Balla i përgjigjet Metës, i kujton marrëveshjen që nënshkroi me Berishën në 2009-ën "Sali Berisha, Lulezim Basha dhe Ilir Meta ishin publikisht tre avokatët kryesorë të Marrëveshjes, kundër interesave të
Lautaro do të bëhet baba, lajmin e jep e fejuara e argjentinasit Sulmuesi argjentinas i Interit Lautaro Martinez do të bëhet baba shumë shpejt,. Lajmi ne ka dhënë vetë e fejuara e tij A
Olta Boka pozon një muaj pasi u bë nënë Olta Boka u bë nënë për herë të parë në muajin Korrik. Këngëtarja solli në jetë një vajzë që e pagëzoi me emrin e veçant
E zbuluan lidhjen padashje, fejohen Demi Lovato dhe Ehrich Max Demi Lovato dhe partneri i saj, Ehrich Max, janë fejuar. “Kur isha e vogël, babai gjithnjë më quante ‘partnerja ime’
Hoti nuk do të kthehet duarbosh në Kosovë, marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Avdullah Hoti nuk kthehet duarbosh në Kosovë, ja marrëveshja që nënshkroi sot në Paris Përveç takimit me presidentin fra
Kanceri i merr jetën shkrimtarit italian, Umberto Eco Shkrimtari dhe filozofi italian Umberto Eco, i njohur më së miri për romanin e tij Emri i Trëndafilit, ka vdekur në mosh
Tumori i merr jetën në moshën 53 vjeçare aktorit të njohur (FOTO LAJM) Aktori i Bollyëood, Irrfan Khan, i njohur ndërkombëtarisht për rolet në Slumdog Millionaire dhe Jurassic World, ka vdeku
Ivanka Trump me look të ri, por pse po komentohet si një rrezik (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka prerë flokët, një ndryshim që është analizuar në mënyra kaq të ndryshme. Vajza e Presidentit amerikan ka
Më e dashuruar se kurrë me 26 vjeçarin, Madonna: Nuk ka më të mirë për tu karantinuar (FOTO LAJM) Këngëtarja 61 vjeçare Madona po kalon karantinën me të dashurin e saj, balerinin 26 vjeçar. Në një postim në Instagr