999 rezultate për

shkrimi

Kosova me 5 mungesa të mëdha: Synohet shkrimi i historisë me Anglinë Ekipi përfaqësues i Kosovës mëngjesin e sotëm është nisur drejt Anglisë, me të cilën do të përballet ditën e martë në nd
Me mbishkrimin "Fuck Shqiptari", digjet flamuri shqiptar në Australi (FOTO LAJM) Një foto në rrjetet sociale, tregon një grup personash nga Maqedonia, të cilët kanë në dorë flamurin shqiptar duke i vën
Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues (VIDEO) Djali i të ndjerit, Dr. Flori, Danieli, sot feston ditëlindjen e tij të pestë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet.
Gjendet jahti luksoz i braktisur në Shëngjin (FOTO LAJM) Gjendet një jaht luksoz i braktisur në Shëngjin në det të hapur. Jahti është gjetur nga një peshkarexhë që e ka rimo
Miqve të WhatsApp-it tregoju sonte disa sekrete që mund të mos i dinë Të gjithë përdoruesit e WhatsApp-it kanë disa kode që i njohin, por edhe të tjera që mund të mos i dinë. Me siguri, gjat
Gazetari shqiptar i del para kryeministres serbe me shkrimin: Sapo dolëm nga mali Kryeministrja serbe Ana Bernabiq, mund të jetë befasuar sot nga një gazetar shqiptar. Bernabiq sot ka marrë pjesë në
Shkruani bukur, mësoni si të ndryshoni tekstin në WhatsApp Përdoruesit e WhatsApp mund të përdorin shkrime të ndryshme në tekstet e tyre. Rrjeti social ofron disa "mashtrime",
Nënshkrimi i Maguire, reagon Solskjaer: Është ndër më të mirët në botë Harry Maguire është edhe zyrtarisht futbollist i Manchester United. Mbrojtësi anglez u transferuan në “Old Trafford”
ARSYEJA/ Pse Boris Johnson veshi xhaketën me mbishkrimin "Kryeministri" në Skoci Kryeministri Boris Johnson të hënën e kësaj jave kreu një vizitë në Skoci me Kryeministren Nicola Sturgeon, ndërkohë ka
7 vite bashkë, Lyrical Son ka një dedikim për bashkëshorten (FOTO LAJM) Këngëtari Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij Gresa Krasniqi festuan sot 7 vjetorin e marrëdhënies së tyre. Dhe në n
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
"Më detyruan", ky është mbishkrimi i dhimbshëm i qytetarit në fletën e votimit (FOTO LAJM) Nërkohë që procesi zgjedhor po vazhdon, kanë qenë të shumta fotot e fletëve të votimit të bëra publike me mbishkrime të
Robert Aliaj komenton mbishkrimin në fletën e votimit: Shqiptarët si krimba Artisti Robert Aliaj pak minuta më parë ka ndarë me ndjkësit në "Instagram", në foto ku paraqitet një fletë votimit.
Juventusi bën goditjet e mëdha, kjo javë është vendimtare Me të zgjidhur tashmë çështja e trajnerit, falë edhe konferencës së parë mediatike të kaluar me sukses nga Maurizio Sarr
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”: Shkrimi i plotë i "Bild" pas batërdisë së përgjimeve Shkruan "Bild" Një shef policie që shpik një plan për manipulimin e zgjedhjeve me një ministër. Një ministër që
E PLOTË/ Shkrimi i "BILD" dhe të gjitha përgjimet që tronditën Shqipërinë (VIDEO) Nga Peter Tiede, BILD Shqipëria, një nga vendet më të bukura, por edhe një nga vendet më të prapambetura në Europë. P
1 vit nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Prespës Një vit pas Marrëveshjes së Prespës vazhdojnë përplasjet e subjekteve politike se a ka qenë e nevojshme arritja e ujdisë
Si mafia manipulon zgjedhjet në Shqipëri! Shkrimi i plotë i "Bild' pas 6 përgjimeve "bombë" Pas publikimit të gjashtë përgjimeve ku konirmohej se persona me precedent të theksuar kriminal blinin dhe merrnin vota
Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një p
Shkrimi i Financial Times zbeh shpresat e shqiptarëve për integrimin evropian Gazeta e njohur, ‘Financial Times’ flet për një ‘dush të ftohtë’ ndaj shpresave të Ballkanit Perëndimor për anëtarësim t