999 rezultate për

shkrihen

Do të shkriheni së qeshuri, memet për koronavirusin që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Pandemia e shkaktuar nga koronavirusi i ri, COVID-19 ka shkaktuar deri tani 1,380,211 të infektuar dhe 78,226 të vdekur.
"Arti" i fëmijëve kur i le vëtëm në shtëpi, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM) Një fëmijë çamarrok është gjithmonë në shtëpi. E aq më tepër, kur qoftë edhe për pak minuta mbetet jashtë vëmendjes së p
Koronavirusi rrezikon edhe WhatsApp: Serverat rrezikojnë të shkrihen! WhatsApp mund të mos përdoret më dhe kjo për shkak të koronavirusit. Këtë alarm e ka dhënë Mark Zuckerberg, i cili k
Shkrihen akujt mes Kosovës dhe Shqipërisë, ministrat dalin me deklaratën e përbashkët Ditwn e sotme ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërise Gent Cakaj dhe ministri i jashtëm i Kosovës Glauk Kon
Lojtarët e Realit "shkrihen" së qeshuri me veprimet e Simeones në "derbi" (VIDEO) Që trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone është një trajner impulsiv dihet tashmë, por një një ndeshje "derbi" duke
Do shkriheni së qeshuri, pse gjyshi i Jonida Vokshit ka jetuar 105 vjeç (VIDEO) Jonida Vokshi është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe po ashtu një nga aktoret më të talentuara në vend.
Video epike: Rezart Veleshnja imiton Vildane Zenelin dhe do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Për shkak të tërmetit që tronditi Shqipërinë me datë 26 Nëntor, puntata e përgatitur posacerisht për festat e Nëntorit n
"Buçko", Ronaldo dhe Buffon shkrihen së qeshuri me Aurelin që "fluturoi" nga ballkoni për t’i shpëtuar tërmetit (VIDEO) Dy yjet e futbollit Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon u shkrinë së qeshuri me njërin nga djemtë shqiptar, Aurel Lal
Shkrihen akujt, pas kritikave Rama "fal" Bushatin e shtrëngon duart (FOTO LAJM) Ftohja e marrëdhenieve Rama-Bushati bëri jehonë në media, gjë e cila u pasua edhe me kritika të hapura nga Bushati për k
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO) Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e t
Besi zbulon prapaskenat e filmit, Bleona ngatërron tekstin dhe do shkriheni (VIDEO) Bes Kallaku na ka premtuar se filmi i tij i ri “Falco” do të jetë super dhe do të na shkatërrojë së qeshuri! Filmi do
Marrëveshja mes LVV-së dhe LDK-së: Këto ministri do të "shkrihen" Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, tashmë kanë bërë një marrëveshje në parim, për t’i hapur mundësi
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM) Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njih
"Arti" i fëmijëve kur i le vëtëm në shtëpi, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM) Një fëmijë çamarrok është gjithmonë në shtëpi. E aq më tepër, kur qoftë edhe për pak minuta mbetet jashtë vëmendjes së p
"Ra tërmet, çohu!", Romeo Veshaj i punon rreng të vëllait dhe do shkriheni (VIDEO) Dy ditë më parë, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik. Të shumta ishin dëmet q
Dhuna ndaj KZAZ-ve, reagon Leshaj: Do shkrihen policitë bashkiake, janë kthyer në rrezik publik Ministri i Brëndëshem Sander Leshaj ka reaguar ndaj sulmeve të militantëve të PD-së ndaj KZAZ-ve. Lleshaj tha se do
Reali turpërohet, Bale dhe Kroos "shkrihen gazi" Gareth bale dhe Toni Kroos janë kapur në kamera duke qeshur në bankën e rezervistëve, derisa klubi i tyre Real Madridi p
Shkrihen akujt në Everest, dalin trupat e qindra alpinistëve (FOTO LAJM) Shkrirja e akullnajave në malin Everest po ekspozon trupat e qindra alpinistëve që kanë humbur jetën ndërsa përpiqeshin
Djema, nëse keni këto 3 karakteristika vajzat do të “shkrihen” për ju Vajzat tërhiqen më shumë nga një djalë me muskuj dhe i fortë në dukje. Ekspertët kanë arritur në përfundimin se gratë in
Shaqiri "ndërron" profesion te Liverpool, shokët shkrihen së qeshuri (VIDEO) Liverpool pas ardhjes së Jurgen Klopp si trajner i tyre duket se është futur një frymë më entuziaste dhe një harmoni mes