999 rezultate për

shkozetit

U dëmtua nga tërmeti, hapet mbikalimi i Shkozetit Pas dëmtimit nga tërmeti i 26 nëntorit është hapur mbikalimi i Shkozetit. Lajmin e bën me dije Autoriteti Rrugor Shqipta
Tërmeti në vend, mbyllet trafiku tek Mbikalimi i Shkozetit Autoritetin Rrugor vendos të mbyllë trafikun tek Mbikalimi i Shkozetit. Ky vendim u mor pas tërmeteve të përsëritura
Mbikalimi i Shkozetit në rrezik shembje Mbikalimi i Shkozetit në rrezik shembje, si pasojë e tërmetit që goditi sot Shqipërinë. ABC neës raporton se është bl
"Do t’u nxjerrim ujin e zi", Rama bën paralajmërimin e fortë pas arrestimit të bujshëm Redjan Rraja është arrestuar ditën e sotme si i dyshuar për përfshirjen në atentatin e Shkozetit, ngjarje e ndodhur më 1
Plas në Durrës, shkëmbimi i zjarrit te Ura e Shkozetit shkakton 3 të plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një përplas
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, gjithçka që duhet të dini Sot do të bllokohet sërish autostrada Tiranë-Durrës, pasi do të realizohet faza e katërt e punimeve që kanë nisur para d
Nisin sërish punimet në Tiranë-Durrës, si do të bëhet devijimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe policia e Shtetit kanë njoftuar se nesër do të nisin sërish punimet në autostradën Tiranë
Tentoi të korruptonte policin, në pranga 19-vjeçari nga Tirana Një 19-vjeçar nga Tirana është vënë në pranga nga Policia e Durrësit për akuzën “Korrupsion aktiv i personave që ushtroj
Problem në nënstacionin e Shkozetit, Porti i Durrësit pa drita Porti i Durrësit sot ka pasur probleme me furnizmin me energji elektrike si shkak i një problem në nënstacionin e Shkoze
Durrës, përplaset me makinë, vdes drejtuesi Një 35-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur gjatë natës së kaluar ku Fredi Shaba nga Durrë