999 rezultate për

shkova

"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj
"Një natë në disko dhe babai po lufton për jetën", letra prekëse e një vajze me COVID-19 Një vajzë e re, e cila u infektua me Covid-19 në një klub nate në Itali, është bërë shkak që e gjithë familja e saj të p
Jeni mërzitur? Këto histori të sikletshme do t’ju ngushëllojnë #1 “Isha në park dhe një grua po thërriste: “Kush do akullore, le të vijë këtu”. Unë shkova bashkë me një grup njerëz
Maya në sfidën e mëmësisë: Ditën e lindjes shkova në spital e lyer (VIDEO) E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte këngëtarja e njohur Maya. E pyetur nga Bieta se a ka shkuar në qendrat
17-vjeçari i humbur gjendet në Durrës: Shkova të punoja që t’i ktheja nënës paratë që i mora Që nga data 13 qershor 17-vjeçari Lorenc Hysenaj kishte humbur kontaktet me familjen e tij. Familja Hysenaj jeton në
"Shkova t'i shkatërroja hotelin", zbardhet dëshmia e 30 vjeçarit që eliminoi 2 biznesmenët në Laç Zbardhet dëshmia në Polici e Eduard Lamas, i cili akuzohet se është autori kryesor i vrasjes së dyfishtë në Laç, ku mbet
Hajdari përlotet para KPK : Isha e kërcënuar, shkova të jetoja disa kohë me kunatin Gjyqtarja e Apelit Fatmira Hajdari është përlotur sot para KPK teksa ka folur për ndërtimin pa leje të pallatit duke thë
Dermaku: Ishte ëndërr kur u bashkova me kombëtaren, dua të jem pjesë e një Evropiani ose Botërori 195 cm i gjatë e me peshë 90 kilogramë, kolos i “verdhekaltërve”. Kështu e nis shkrimin mediumi italian “calciomercato”
Di Maria: Mora vendimin e duhur që nuk iu bashkova Barcelonës Angel Di Maria ka pranuar se është i kënaqur me vendimin e tij për të mos iu bashkuar Barcelonës kur tentuan ta blejnë a
Devolli: Shkova te Tirana se mendova se Halili më jep ekipin e parë, ika se Egbo po bënte shumë mirë Bledar Devolli, para se të mbylleshim të gjithë në karantinë, la të rinjtë e Tiranës dhe gjithashtu u shpreh se donte ve
I dyshuari për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia dënohet me burg: I kisha të afërm, i shkova në varrim Gjykata e Durrësit dha sot masën “arrest me burg” për dy autorët e dyshuar të dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe Besmir
Historia e 21-vjeçarit të infektuar me koronavirus: Shkova deri në ferr dhe u ktheva përsëri LETRA E PLOTE: Më 17 janar 2020 muskujt e mi po më dhimnbin të gjithë. Mund të kem patur pak ethe, por dhimbja nu
Habit moderatorja shqiptare: Pas takimit të parë, shkova tek shtëpia e tij (VIDEO) Moderatorja shqiptare Elona Duro ishte këtë të premte e ftuar në emisionin "Rudina". Ajo ka folur rreth jetës profesiona
"Punoja kamariere, s’më dilnin paratë", Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë (VIDEO) E ftuar sonte në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga Amerika dh
Griezmann: S’iu bashkova Barçës për të fituar trofe, por për ta mësuar një filozofi të re Antoine Griezmann ka këmbëngulur se nuk e ka braktisur Atletico Madridin për ta fituar Ligën e Kampionëve apo trofe të t
Tronditëse: Pronari grek abuzoi me të bijën 13 vjeçare, babai vret dashnorin e gruas Një dëshmi tronditëse vjen nga emisioni "Pa Gjurmë", ku në qendër është një familje shqiptare. Pronari grek ku ata p
3 të vdekur për 1 gardh, motra tregon skemën e ngjarjes: Shkova të shihja babain e sëmurë Motra e dy vellezerve qe mbeten te pajete nje dite me pare ne Klos, ka pare gjithcka nga dritarja e baneses se babait te
Klopp kujton titullin me Dortmundin: Isha i dehur dhe fjeta në stadium, në shtëpi shkova me një kamion plot me pula Në vitin 2011, Jurgen Klopp e fitoi titullin e kampionit në Gjermani më Borussia Dortmundin, duke fituar edhe famë në të
Policë me maska na rrahën në mes të natës! Qytetari tregon çfarë ndodhi në Dibër (VIDEO) Dëshmia e qytetarit Korab Shehi, i cili tregon dhunën e ushtruar nga policia gjatë natës në Dibër, me maska dhe me armë.
Modelja nuk i ndal akuzat ndaj Neymarit: Shkova në Paris për seks, por filloi të më godiste (VIDEO) Modelja braziliane, Najila Trindade nuk i ndak akuzat ndaj Neymarit. Nga një video e publikaur sot ne media shihet q