999 rezultate për

shkosh

"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt Debate të shumta në emisionin "Pressing", që transmetohet në ABC News, mes të ftuarve. Andi Lila dhe Salvador Kaçaj janë
La gjumë tek të dyja, Eto'o flet për supersfidën Barcelona-Inter Samuel Eto’o foli për Gazzetta dello Sport para ndeshjes së Ligës së Kampioneve mes Barçës dhe Interit, e cila do të zhv
"8 me 2", Sinan Hoxha tregon problemet e martesës (VIDEO) Të gjithë e mbani mend këngën e Sinan Hoxhës “8 me 2”. Asokohe vetë këngëtari ishte beqar, teksa tani shprehet se jet
Eugent Bushpepa bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Bushpepa ka vendosur që të presë flokët këtë verë. Edhe pse karakteristike e tij kanë qenë gjithnjë flokët e gjata, E
Zbardhet sherri Noka-Rama: Në të sëmës do shkosh (VIDEO) Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së sotme plenare, ku mbizotëroi kaosi dhe
Berisha kërcënon hapur socialistin: Ik zgjidh qelinë se atje do shkosh! Deputeti socialist Alket Hyseni ishte një ndër "tabelat e qitjes" sot në Kuvend i cili është akuzuar për vjedhje tokash
"Drejtori e ka kthyer spitalin në bordello", Rama nuk ja kursen komentuesit Kryeministri Edi Rama, postoi një status në “Facebook”, ku renditi sipas tij disa nga arritjet e qeverisë gjatë mandatit
“Me Vettingun do shkosh në burg”, Rama-komentuesit: Më marsh të keqen! Kryeministri Edi Rama në një status në Facebook ka replikuar ashpër me komentuesit të cilët e akuzojnë kryeministrin për
Blushi: Të besosh Ramën për kanabisin, është si të shkosh në Bruksel me not Kryetari i LIBRA-s Ben Blushi vazhdon replikat dhe akuzat në distanicë me kryeministrin e vendit Edi Rama. Pas aktiv
Meta: Po më soset durimi, nuk negociohet duke thënë "ti do shkosh në burg" Kreu i Kuvendit njëkohësisht dhe kryetar i LSI-së përmes një deklarate për mediat ka folur në lidhje me reformën në drej
Ahmetaj-Bashës: Nuk kam fluturuar me Suzerin, je bërë si Liza në Botën e Çudirave Me anë të një postimi të detajuar në rrjetin social Facebook, Ministri i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka reaguar pas akuzav
Veliaj: Bashkia la 6 muaj pa bukë personat me aftësi të kufizuar Kandidati i koalicionit të majtë për kryebashkiak të Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar një takim me banorët e Zall Bas
"Do shkosh te PSG?", Alves nuk përgjigjet, këndon (VIDEO) Një mënyrë për t'iu shmangur pyetjeve të vështira? Këndo. Këtë ka bërë edhe asi i Barcelonës Dani Alves. Me të mbërritur
Kësaj i thonë të shkosh në shkollë me tank (VIDEO) Nick Mead është një prind i cili për të dërguar fëmijët në shkollë përdor tankun. Mead nuk ka nevojë që të sigurojë goma
Xhaka: Sa më shumë të na dënosh aq më shumë do na bashkosh Taulant Xhaka ka reaguar me një postim në Facebook kundër vendimit të UEFA-s. Taulanti ka shkruan: Sa më shumë të na
Skandali me legalizimet Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame përmes një konferencë për shtyp njoftoi sot se një pjesë e madhe e 22 mijë lejeve të legaliz
Të shkosh në varr me Harley Davidson (FOTO-LAJM) Të shkonte në varr me motor Harley Davidson. Kjo ishte dëshira e fundit e Billy Standley nga Ohajo e Shteteve të Bashkua
Të shkosh në punë duke fluturuar (VIDEO-FOTO) Ngrihet deri në 1000 metra mbi nivelin e detit dhe fluturon deri në 70 km në orë. Jetpack, është shpikja që vjen nga Ze
Zhernovski-Jankullovskës: Një ditë do të shkosh... Vazhdojnë përplasjet në komunën Qendër. Kryetari i saj Andrej Zhernovski ka denoncuar ministren e Brendshme Gordana Jank
Të peshkosh në dimër -Herët në mëngjes burri zgjohet nga shtrati dhe fillon të vishet. -Ku po shkon kaq herët?, e pyet gruaja -Po shkoj në