999 rezultate për

shkop

Përplasen dy automjete në Peshkopi, niset me urgjencë në spital shoferi (FOTO LAJM) Një motoçikletë dhe një makinë janë përplasur me njëra tjetrën mesditën e sotme në aksin Peshkopi-Maqellarë. Ngjarja
Momenti dramatik, policia serbe rreh me shkop gome qytetarët paqësorë (VIDEO) Një video që është shpërndarë në rrjete sociale shfaq policët serbë duke rrahur brutalisht qytetarët në Beograd. Nga
Janullatos bën ndërhyrje në zemër, reagon Meta: Shërim të shpejtë! "I uroj Kryepeshkopit Anastas rikthim sa më të shpejtë në krye të detyrës së Tij tepër të rëndësishme..." Kryepeshkop
Janullatos pëson atak në zemër, dërgohet me urgjencë në spítal Kryepeshkopi Janullatos ka pësuar atak në zemër dhe është dërguar me urgjencë në spital. Agjensia e lajmeve kishtare
Zbardhet sherri me thika e shkopa bejsbolli në Tiranë, motivi dhe emrat e 3 të arrestuarëve Policia e Shtetit parandaloi një sherr i cili mund të kishte pasoja tragjike në njerëz. Burimet bëjnë me dije se janë
Trazirat dhe vjedhjet në SHBA, shqiptarët dalin me shkopa për të mbrojtur bizneset e tyre (VIDEO) Trazirat, dhuna dhe placckitjet kanë pushtuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në javën e fundit, për shkak të vrasjes së
U zhduk për ditë me radhë, Kim Jong Un del në publik pas tre javësh me shkop në dorë Pas një mungesë prej më se tri javësh, Kim Jong-Un është shfaqur sërish në publik, për të diskutuar lidhur me kapaciteti
U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital i riu nga Dibra Një i ri nga Dibra u vetëplagos ditën e sotme, ngjarja ndodhi në fshatin Ndershen, njësia Adminstrative Reç të Dibrës.
Adoleshentja kërkon dëshpërimisht ndihmë: Po vuaj fizikisht çdo moment Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Peshkopi. Shkuam mes maleve të dëgjonim historinë e 17 vjeçare
LDK i drejtohet Kurtit: Shkopin nuk e kemi përdorur dhe nuk do ta përdorim për ta goditur dikë Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratës së mbrëmshme të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti për kreun e
I "forti" i kthehet me grushta policisë, si e hapi lokalin pa leje në Peshkopi Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë sot në Dibër, pasi gjatë kontrolleve është konstatuar se ai kishte hapur lok
KORONAVIRUSI/ Ndahet nga jeta peshkopi i Kishës Ortodokse në Serbi Peshkopi i Valjevës i Kishës Ortodokse Serbe (KOS), 71-vjeçari Milutin, ka vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Qe
Rama i prerë për dritat dhe ujin: Nuk kemi shkop magjik Duket se në lidhje me dritat dhe ujin, Rama është i prerë dhe për këtë nuk ka lëshimë. “Qeveria mbahet me kontribute
Jemi në pranverë, Peshkopia zbardhet nga dëbora (FOTO&VIDEO) Jemi drejt fundit të muajit të parë të pranverës dhe moti ka surpizuar qytetarët e Peshkopisë. Rreshjet e borës kanë
Striptistja bie nga shkopi 6 metra, pëson dëmtime serioze (VIDEO) Një striptistje në Dallas të Teksasit nuk i shkoi mirë shfaqja në klub. Genea pasi u ngjit në një shufër gjashtë metë
Dalin pamjet, si i vidhte banesat dhe dyqanet i riu në Peshkopi (VIDEO) Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
"Tmerri" i banesave dhe lokaleve në peshkopi, ndalohet i riu Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
Që sot, kilet e tepërta hiqini me çajin e zjarrit! Kush do të donte një pije të ngrohtë, që të heq nepsin për ushqime të ëmbla dhe të shpëton nga kilogramët e tepërt? Të g
Plas sherri në Peshkopi, plagoset polici Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Peshkopi, ku ka mbetur i plagosur me mjet prerës një efektiv policië.
"Bjeri, q… motrën": Shqiptarët rrahin të riun me shqelma dhe shkopinj bejsbolli (VIDEO) Një video me pamje të rënda ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, ku shihen disa shqiptarë duke rrahur barbarisht një