999 rezultate për

shkonte

Nuk e lejoi shteti të shkonte për kurim në Itali, ndërron jetë në spital 3-vjeçari Një fëmijë i moshës 3-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishte futur në reanimacion nga një problem në zemër. Familjarët
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Lewandowski deshi t’i bashkohej Realit që të luante me Ronaldon Para se t’i bashkohej Bayern Munichut, Robert Lewandowski kishte dashur t’i bashkohej Real Madridit, në mënyrë që të lua
Historia e 15 vjeçares shkonte gojë më gojë prej 1 viti, çfarë ndodh sot në shtëpinë e saj Shantazhimi dhe më pas përdhunimi i 15 vjeçares nga roja i shkollës dhe më pas nga tre të rinj, ka tronditur opinionin p
Tragjedi në Itali: Shqiptari vdes ditën e ditëlindjes teksa shkonte në punë Një shqiptar në Itali ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike në ditën e ditëlindjes së tij. 46 vjecari në Itali, la pas
Pa u lodhur, nuk do t'ju shkonte kurrë në mendje si studentja fiton 70 mijë dollarë në vit (FOTO LAJM) Një studente mjekësie fiton 70 mijë dollarë në vit dhe kjo falë këmbëve të saj. Sëeet Arches, 28 vjeç nga SHBA, publikon
Tentoi të shkonte në Greqi por u dyshua për COVID 19, dalin analizat e qytetarit nga Saranda Një qytetar nga Saranda ka rezultuar negativ pas analizave të kryera ndaj koronavirusit. Rezultati ka ardhur mëngjesin e
Detaje të reja nga aksidenti që i mori jetën Reyes Kanë kaluar saktësisht dhjetë muaj nga vdekja tragjike e Jose Antonio Reyes. Ish reprezentuesi spanjoll gjeti vdekjen
Kishte frikë të shkonte në spital, modelja e njohur lind fëmijën në shtëpi (FOTO LAJM) Modelja e njohur Ashely Graham ka zbuluar se ajo e ka lindur fëmijën e saj në kushte shtëpie. 32-vjeçarja ka rrëfyer
$475,000 për 9-vjeçarin me nanizëm, por Quaden sapo bëri veprimin e jetës 9-vjeçari nga Australia i lindur me nanizëm, u bë viral në internet, fill sapo nëna e tij ndau një video për të theksuar
ZYRTARE/ Pritet stuhi, anullohet ndeshja e Europa League Ndeshja e raundit të 32 më të mirave të Europa League mes Salzbug dhe Eintracht Frankfurtit është shtyrë për të një stuh
Po shkonte jashtë me 12 mijë euro në çantë, 20 vjeçarja tregon arsyen e çuditshme Një 20-vjeçare nga Tirana po procedohet penalisht pasi u kap nëë aeroportin e Rinasit me 12.450 euro të padeklaruara.
Po shkonte në punë me biçikletë, përplaset për vdekje shqiptarja në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, ku një grua shqiptare është përplasur për vdekje teksa shkonte
Italia jonë nuk është ajo e Alketës, çfarë nuk shkonte në monologun e moderatores në Sanremo (VIDEO) Alketa Vjesiu nuk e çakërdisi publikun Italian vetëm me të folurën supersonike e cila në një moment e detyroi prezantues
Kjo lloj bime bën magji, përfitimet që nuk ju shkonte kurrë mendja Aloe Vera është një bimë shumëvjeçare, e cila posedon cilësi të jashtëzakonshme. Pjesa e saj e brendshme apo pulpa e pas
Prifti rrihet keq nga një grua pasi i tha që s'do shkonte në parajsë pasi ishte e shëndoshë (VIDEO) Një deklaratë e beftë e një prifti në Sao Paolo të Brazilit është bërë shkas që ajo që ndodhi pas saj të bëjë xhiron e r
Kurti refuzoi t’i shkonte në zyrë, Thaçi nuk tërhiqet Presidenti Hashim Thaçi reagoi ndaj liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti, i cili nuk i shkoi sot në zyrë pavarësisht fte
Thonj festivë, ide dhe detaje për t'u dukur bukur në festë (FOTO LAJM) Jemi në ditët e fundit të vitit dhe atmosfera tashmë ndihet kudo. Është momenti ideal për t’u marrë me veten e për t’ia
"Ishte e martuar dhe i shkonte në shtrat", komshinjtë flasin për dashurinë që "mbolli" zi në Patos (VIDEO) Ditën e djeshme patosi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku mbetën të vdekur dy të rinj, 22 dhe 26 vjeç. Martin Skën