999 rezultate për

shkonin

Vidal: Jam i zhgënjyer nga Juventusi, mendova se do shkonin në finale Arturo Vidal ka mbetur i zhgënjyer nga Juventusi. Vidal ishte i bindur se këtë sezon ish-skuadra e tij do të shkonte në
I dashuri i vajzës merrte para nga djemtë që shkonin me 13 vjeçaren Nuk mbarojnë detajet e reja në lidhje me ngjarjen në Kavajë. Mbrëmjen e sotme në “Opinion” gazetarja Klodiana Lala u
“Po të shkonin 1000 vetë veshur kuqezi në Greqi, do plaste”, flet Rama Kryeministri Edi Rama, foli në Real Story edhe për mundësinë që kshte RENEA për të mos e vrarë Kacifasin. Ai tha se c
Po shkonin tek gjyshi, si u shua familja italiane nga tragjedia e Genovas (FOTO LAJM) Mediat italiane janë fokusuar tashmë tek publikimi i emrave dhe historive të viktimave të tragjedisë së Xhenoas, e cila
Aksidenti tragjik/ Po shkonin në plazh, nëna me dy fëmijët merren para nga treni Dy fëmijë kanë humbur jetën pasi janë shtypur nga një tren ndërsa po kalonin binarët për të shkuar në det bashkë me nënë
U hoqi fjalën, Ruçi u shkëput edhe internetin deputetëbe të PD Seanca e sotme ishte sërish e tensionuar me opozitën që kërkonte largimin e Xhafajt dhe dhënien llogari për dhunimin e k
Zbardhet letra që nuk i lejoi deputetët të shkonin në Beograd Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda ka publikuar letrën me anë të së cilës atij së bashku me dy deputetët, Vjosa O
Shifra alarmante! Sa shqiptarë u ndaluan në dy muaj, të shkonin në BE Sipas Departamenti për Kufirin dhe Migracionin, në të gjitha pikat e kalimit të kontrollit kufitar, në zbatim të Plan Ve
Berisha përmend Enverin: Edhe atëherë mbillej hashash I ftuar në Zonë e Lirë, ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se edhe në kohën e Enverit është mbjellë kanabis. Ber
Ish-lojtari madrilen: Galaktikët e Realit shkonin një orë para në stërvitje Mesfushori aktual i Real Betisit, Javi Garcia ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të UEFA-s në të cilën ka folur
Po shkonin në një varrim, aksidenti i rëndë shuan familjen (FOTO LAJM) Një familje është shuar në një aksident të tmerrshëm me një kamion. Viktimat janë Doug dhe Lily Alexandër, të moshës
Do shkonin të prindërit, fëmijët udhëtojnë nën rrotat e autobuzit për 80 km (FOTO LAJM) Fotot e dy djemve kinezë, të cilët udhëtuan për 80 kilometra duke qëndruar poshtë një autobuzi, ka shkaktuar një protest
Zbulohet një nga tutorët shqiptarë të grupit të prostitucionit në Itali, fitimet marramendëse Një aksion që ka nisur që në v2015 në Itali, më në fund ka përfunduar duke vënë në pranga shqiptarin Asim Koleci. 31
Brenda Koresë së Veriut, pamje spektakolare nga vendi më misterioz në botë (FOTO LAJM) Koreja e Veriut është një nga vendet më misterioze në botë, e mbuluar me mite dhe sekrete. Dhe, për pak njerëz që e b
Urdhëroi punonjësit të shkonin në miting, shkarkohet drejtori i postës Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm i Postës Shqiptare, Majlind Lazimi. Vendimi për shkarkimin e tij ka ardhur me ars
Jo vetëm Robben, ja 10 yjet që kanë refuzuar United (FOTO) Nuk ndodh shpesh që të ndodhë që futbollistët t'i thonë jo një klubi të madh si Manchester United. Gjithsesi disa yje ka
Ishin kohët kur Minga dhe Kola ndëshkonin Bayernin ... (VIDEO) Gjetja e golit ka qenë një nga problemet kryesore për Tiranën në gjysmën e parë të kampionatit. Kjo situatë është pasojë
Paditen tre burrat e fshatit që kërcënuan fëmijët të mos shkonin në shkollë Dy shtetas 43 dhe 50 vjeç janë ndaluar nga ana e policisë, e ndërsa për një të tretë ka nisur procedimi penal, pasi kanë
Rita Ora në krahët e një tjetër mashkulli? Në çdo dalje, Rita Ora duhet të jetë mjaft e kujdesshme, pasi zërat për një romancë të re nuk ndalen. Çdo herë hidhen hi
Rast i rrallë, këto dy shtete evropiane do të shkëmbejnë territoret Përsa kohë mbahet mend, kufijtë kanë shkaktuar gjakderdhje, armiqësi dhe mosmarrëveshje ligjore. Duke pasur parasysh një