999 rezultate për

shkon

Më romantik s'ka ku shkon, partneri turk surprizon Genta Ismajlin (FOTO LAJM) Ka disa muaj që këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po shijon lidhjen e saj të dashurisë me partnerin turk të quajtur Us
COVID-19, shkon në 500 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën tre persona si pasoje koronavirusit. Kështu, në total nu
Shkon në 256 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, janë testuar gjithsej 454
Romës i shkon mundi kot, Smalling kthehet te Man.United Roma ka bërë gjithçka për të mbajtur mbrojtësin e qendrës, por në fund, sipas Sky Italia, Chris Smalling do të kthehet t
Katër mënyra natyrale për të mbajtur mushkonjat larg trupit tuaj Katër mënyra natyrale për të mbajtur mushkonjat larg trupit tuaj A jeni nga ata personat që bezdisen nga mushkonjat?
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
I shpëtoi policisë herën e parë, shqiptari shkon drejt e në "gojën e ujkut" Një tregtar i ri i drogës u arrestua mbrëmë në Selanikun perëndimor. Sipas policisë, shqiptari 27-vjeçar, i cili po t
Hiqini qafe mushkonjat gjatë verës me këto mënyra Netët e verës janë gjithmonë shumë të bukura dhe shijojnë më shumë jashtë në natyrë. Por nëse ka diçka që se kontroll
Konfirmohen 213 raste të reja me koronavirus në Kosovë Në 24 orët e fundit në Kosovë janë konfirmuar 213 raste të reja me Covid-19 si dhe gjashtë viktima. Po ashtu, autoritete
Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit. Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë
Nard Ndoka nuk përmbahet, thumbon ashpër Ramën: Çfarë nuk pret nga një b...q Më 30 korrik pritet të votohen në Kuvend ndryshimet kushtetuese në lidhje me listat e hapura dhe
Një ditë pas takimit me Ramën, Yuri Kim shkon në Presidencë Ambasadorja amerikane Yuri Kim po zhvillon sot një takim me presidentin Ilir Meta. Takimi po mbahet në ambientet e Pr
A mund të shtyhen zgjedhjet në SHBA dhe si shkon procesi i zgjedhjeve atje? Dita e zgjedhjeve në SHBA është e përcaktuar me ligjin amerikan, dhe është gjithmonë e martja e parë e muajit nëntor. Kë
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Rëndohet bilanci në Kosovë, shkon në dy numri i viktimave nga shkëmbimi me armë Rëndohet tragjedia në fshatin Repë të Komunës së Podujevës ku një person ka humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.
COVID-19/ Mbi 100 të infektuar vetëm sot e 4 viktima, shkon në 4 008 totali i të infektuarve Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë të dhënat e fundit mbi situatën e COVID-19 në Shqipëri. 102 raste të reja me koro
Rritet ndjeshëm numri i deputetëve shqiptarë, shkon në 29 numri Nga numri i votave të përpunuara deri tani dhe të shndërruara në mandate del se LSDM dhe koalicioni Mundemi kanë fituar
KUPA/ Teuta përmbys Kukësin dhe shkon në finale me Tiranën (VIDEO) Është mbyllur me fitoren e Teutës ndeshja e kthimit për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Durrsakët kanë mundur me
COVID-19, si të mbroheni nëse po shkoni të votoni në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut zhvillon sot zgjedhjet e parakohëshme, por ndërkohë situata nga COVID-19 nuk ka mbaruar akoma. Ndi
Këshilla për të parandaluar pickimet e bezdisshme të mushkonjave këtë verë Në verë të gjithë kalojmë më humë kohë jashtë, sidomos mbrëmjeve. Kjo na bën të ekspozuar ndaj pickimive të mushkonjave