999 rezultate për

shkolles

"Ke nevojë ti rikthehesh shkollës", Basha ironizon kryeministrin Rama Kreu demokrat, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku ironizon kryeministrin Edi Rama. Ai ka p
Hyri në zyrën e drejtorit të shkollës me armë, arrestohet një person Një person është arrestuar në Viti, pasi me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të një shkolle. Policia ka reag
"Vetëm të moshuarit vdesin nga COVID-19", mësuesja pushohet nga puna në Itali Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë fillore në Itali. Mësuesja e shkollës në Treviso, është pushuar nga
Vrasja e dy motrave nga Përparim Ademi, çfarë thotë drejtori i shkollës për jetën e tyre në Greqi Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me jetën e motrave Zhaneta Metani dhe Kristina Metani, të cilat u ekzekutuan nga 5
COVID-19 i merr jetën mësuesit në Fier Një mësues në Fier ndërron jetë për shkak të Covid-19. Gëzim Muskaj, ish-mësues fiskulture në shkollën e mesme profes
Covid-19 i merr jetën një tjetër muzikanti shqiptar Shkodra humb një tjetër muzikant. Ndahet nga jeta në moshën 62-vjeçare muzikanti shkodran. Sokol Marku ka humbur bete
"Të ka dalë nami që je shtrigë", Rama batuta me drejtoreshën e shkollës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i ka të vetat batutat që shkëmben me qytetarët kudo ku shkon dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë.
Përdhunimi i të miturës në Babrru, nis gjyqi ndaj rojes së shkollës Ka nisur sot procesi gjyqësor për Abaz Dogun, ish-rojen e shkollës së Babrrusë që akuzohet për përdhunimin e një 15-vjeç
Doli në pension, vdes nga COVID-19 mësuesja Vdes nga koronavirusi mësuesja që u pensionua muajin e kaluar Luljeta Zymberi, ish-mësimdhënëse në shkollën “Pjetër B
Shikoni si zhvendoset ndërtesa 5 katëshe pa u shembur asnjë tullë (VIDEO) Një godinë 5-katëshe në Shangai, me peshë 7600 tonë, u ngrit nga toka dhe u spostua në një vend të ri, duke përdorur tek
Mentor Kikia: Sulmi ndaj "Turgut Ozal" është inkuizicion ndaj modelit më të mirë të shkollës Nga Mentor Kikia: Prokuroria e Shqipërisë ka nisur një hetim për “pastrim parash” ndaj rrjetit të shkollave “T
Brataj prek me dedikimin për mjekun që Covidi i mori jetën: Humba shokun e shkollës "Familja humbi babain, bashkëshortin dhe shokun e jetës. Unë humba shokun e shkollës, kolegun e mire..." Skënder Brat
Ministrja e Arsimit mesazh ngushëllimi për drejtorin e shkollës që humbi jetën nga COVID-19 Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka shprehur keqardhjen për vdekjen e drejtorit të shkollës “Lidhja e Prizrenit” në Pasku
Dalin pamjet, ky është drejtori i shkollës në Tiranë që nuk i mbijetoi virusit COVID-19 (FOTO LAJM) COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
COVID-19 i merr jetën drejtorit të shkollës në Tiranë COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
Treni i mori jetën dy vëllezërve shqiptarë, shinat mbulohen me lule dhe qirinj Një ditë pas ngjarjes tragjike që u mori jetën dy vëllezërve me origjinë nga Kosova, Hasan dhe Blerian Arifaj, 17 dhe 13
Pas 20 vjetësh mësuese, humbet vendin e punës për lapsusin e drejtoreshës Lindita Topulli mësuese filloreje ankohet se drejtoria e shkollës dhe zyra arsimore e kanë larguar padrejtësisht nga pro
Mrekullia, çanta e shkollës i shpëton jetën nxënësit Një nxënës shkolle është shpëtuar nga çanta e shkollës, pasi një makinë i ka kaluar përsipër në Kinën lindore. Pamjet
Abuzuan s*ksualisht me të miturën, mbyllen hetimet për Abaz Dogën dhe dy të rinjtë Prokuroria ka mbyllur hetimet për Abaz Dogën, Klajdi Pocin dhe dy të miturit R.O dhe F.B. Abaz Doga, ish-roja i Shkol
"Gjendja mbahet e fshehtë", Berisha publikon denoncimin Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim në rrjetin social Facebook nëpërmjet qytetarit dixhital për situatën