999 rezultate për

shkojne

Paloka i përgjigjet Ramës: Më parë të shkojnë Dako e Bushi në burg Kryeministri Edi Rama bëri ditën e sotme një thirrje për Lulzim Bashën për tu ulur në tryezë, por më pas e fshiu postimi
Basha në Shkozet: S’mundet që 150 mln USD të takasave të shkojnë për 10 oligarkë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot në Shkozet, ku ka viziatuar disa nga të cilat jetojnë tek ish- maga
Mazhoranca abstenon, "qoka" e fundit për Arta Markun Olsian Çela është shpallur ditën e sotme nga Kuvendi si Prokuror i Përgjithshëm. Në momentin e votimit u vu re se 78
Haradinaj dhe Meta shkojnë për ngushëllime te familja e Shefqet Zymberajt Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bashkë me presidentin shqiptar Ilir Meta kanë vizituar sot familjen Zymberi në G
Qeset zbrazen në Ministrine e Brendshme, ku po shkojnë ndihmat? (VIDEO) Skandali i vjedhjes së ndihmave vazhdon. Sipas pamjeve të publikuara nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, qese me ndihma
"S’ka bërë vaki të shkojnë në hotele me 5 yje", gafën para Sakos e paska bërë Rama Deklarata e kryetares së bashkisë së Durrësit Valbona Sako për ABCNews se të prekurit nga tërmeti po rrinin në hotele me
Robert Berisha: Të ardhurat e koncertit të sotëm në Gjermani do shkojnë për shqiptarët (VIDEO) Ndër të solidarizuarit për tragjedinë në Shqipëri kanë qenë edhe shumë artistë, gjithashtu edhe nga Kosova dhe Maqedonia
Zotohet Ardit Gjebrea: Të ardhurat e Këngës Magjike do shkojnë për të prekurit nga tërmeti! Të gjithë të ardhurat nga Kënga Magjike do të shkojnë për të dëmtuarit në tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri. Kantaut
Shkëndija e Tetovës solidarizohet: Lekët e biletave shkojnë për familjet e prekura nga tërmeti Klubi shqiptar, Shkëndija e Tetovës, ka vendosur që të ardhurat nga shitja e biletave në ndeshjen e kësaj fundjave, të s
"Një koncert dhe të ardhurat të shkojnë për shqiptarët", surprizon artisti italian (FOTO LAJM) Një koncert për të ndihmuar Shqipërinë e goditur nga tërmeti. Enzo Ghinazzi, i njohur me emrin e artit Pupo, është nd
Gara për Kryeprokuror, emrat e 3 kandidatëve shkojnë në Kuvend Pas Kushtetueses, zgjedhja e Kryeprokurorit është çështja e dytë me e nxehtë per momentin në Shqipëri. Brenda 30 ditë
Testi që të vërteton nëse të shkojnë flokët e gjatë apo të shkurtër Është një pyetje që ua bëjmë shpesh parukierëve dhe shoqeve të besuara: “Mendon që do më shkonin flokët e shkurtër?” Dhe
Tifozët anglezë këndojnë në kor: Serbët janë bastardë kudo që shkojnë (VIDEO) Në stadiumin “Fadil Vokrri” ishin prezent rreth 1 mijë tifozë anglezë, që kishin ardhur për të përcjellur ndeshjen Kosov
Te psikiatri shkojnë më shumë ekonomistët, mjekët, mësuesit, arkitektët dhe gazetarët Jetojmë në një kohë kur stresi është i pranishëm në jetën e pothuaj të gjithëve ne. Psikiatrët thonë se, personat që pun
Sot miq, por këngëtari i njohur i paska kërkuar Angela Martinit të shkojnë në hotel (FOTO LAJM) Teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree”, modelja Angela Martini ka rrëfyer më shumë për jetën e saj private. Disa k
Çfarë po ndodh në PD? Katër ambasadorë të rëndësishëm shkojnë në zyrën e Bashës Kryedemokrati Lulzim Basha ka pritur në zyrën e tij katër ambasadorë të rëndësishëm. E ngarkuara me punë në ambasadë
Xhaketë dhe fustan: 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO LAJM) Nëse ka një kombinim të rehatshëm, ai është fustani shoqëruar me xhaketë. Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndr
Zgjodhën të shkojnë në Angli me jaht luksoz, çfarë ndodhi me 8 emigrantët shqiptarë (FOTO LAJM) Shumica e emigrantëve që i drejtohen Britanisë në mënyrë ilegale, zgjedhin të udhëtojnë me kamion. Këto udhëtime shp
Nusja merret me kamion, ndryshon atmosfera në vendin e aksidentit në Fushë-Krujë Paraditja e të dielës nuk ishte shumë e qetë për vendin tonë. Një aksident i trefishtë ndodhi rreth ores 11 në fshati
Donika Prela dhe Tonin Vocaj i shkojnë në spital prokurorit Ndoja Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela dhe drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale, Tonin Vocaj kanë shku