999 rezultate për

shkojme

Provokon politikani serb: Kosova nuk është shtet, atje shkojmë pa pasaporta Kryetari i ashtuquajturës Komision Parlamentar për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar sot se qy
Mbyllet protesta e 10 kombëtare, Basha: Do të shkojmë së bashku drejt fitores Kreu i partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbyllur në silenë e PD protestën e 10 kombëtare. Pjesë nga fjala e Lulzim
Haradinaj-opozitës: Kur të keni 61 vota shkojmë në zgjedhje Opozita ka paralajmëruar mund ta çojë në Kuvend një mocion mosbesimi kundër qeverisë së Ramush Haradinajt. Por duket
"Mblodhi banditët e veriut", Bushati: Po shkojmë drejt një regjimi (VIDEO) Analisti Andi Bushati deklaroi për "News 24" se me këtë që ndodhi sot po shkojmë drejt një regjimi. Bushati theksoi s
Ashpërson tonet Ademi: "Zgjedhje nuk ka! Ne ose do shkojmë në burg, ose do të përfundojmë në eksod" Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi duke folur në emisionin "Të paekspozuarit" në "Newws 24" tha se zgjedhje
30 Qershori, Beqiri:Jemi të detyruar të shkojmë në zgjedhje si gjithë shqiptarët Kreu i Partisë për Unitet Kombëtar, ka reaguar pasi Kolegji Zgjedhor hodhi poshtë kërkesën e tij për tu ç'regjistruar ng
Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Thaçi ftesë Mustafës: Eja ta bashkojmë Kosovën me Shqipërinë Hashim Thaçi ka kërkuar aleancë me Isa Mustafën për ta bashkuar Kosovën me Shqipërinë. Ka përsëritur edhe idenë për ndry
Paralajmërimi i frikshëm i Berishës: Do të shkojmë drejt përplasjes Gjatë intervistës për emisionin 360 Gradë, ish-kryeministri Sali deklaroi se, beteja e opozitës do të shkojë në përplasj
"Ku do shkojmë ne...", policia përplaset fizikisht me banorët e Bregut të Lumit (VIDEO) Mëngjesin e sotëm ka patur një situatë të tensionuar mes banorëve të Bregut të Lumit pranë ish-stacionit të Trenit dhe p
Rama sfidon opozitën: Jam i gatshëm të shkojmë në zgjedhje të parakohshme nëse... Kryeministri Edi Rama po mban një fjalim në Sheshin ‘Nënë Tereza’, ku ka konfirmuar mbështetjen e tij për kryebashkiakun
Këngëtarët e Kosovës në një zë: Nuk shkojmë atje ku do të jetë Flori (FOTO LAJM) Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi ishin në qendër të vëmendjes së mediave ditën e djeshme, pas një “konflikti” virtual
Veseli: Turqia skuadër normale, mund të shkojmë sërish në Europian Frederic Veseli beson se Shqipëria mund të përsërisë suksesit e vitit 2016-të. Në konferencën për të shtyp të kësaj të m
"Do i shkojmë Ramës në Vlorë", dibranët nisen drejt Tiranës Protestës së thirrur nga opozita i janë përgjigjur një numër i madh qytetarësh edhe nga Dibra. Sipas të dhënave nga
"Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart" (VIDEO) Emisioni "BOOM" ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar
Veseli: LDK po i fërkon duartë pse po shkojmë në Speciale Pas takimit të thirrur nga kryeparlamentari, Kadri Veseli me ekipin negociator, Veseli dhe bashkëkryesuesi i delegacioni
Mancini optimist: Shkojmë në Europian për ta fituar Roberto Mancini ka rikthyer entuziazmin tek Italia, pas eleminimit në Botëror duke mos kaluar fazën “Play-Off”. Megjitha
Vuçiç: Tokat serbe nuk i bashkojmë dot Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha në Novi Sad, në një ceremoni që shënon 100 vjetorin e aneksimit të Vojvodinës
Labi bën që deputetët të qeshin me zë në kuvend Deputeti Labinot Tahiri ka kërkuar ngjashëm si Daut Haradinaj që të mos zgjasë debati për ushtrinë, por ai vetë e ka bër
Kurti: T'i bashkojmë forcat me Shqipërinë për tu mbrojtur nga Serbia Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se është e rëndësishme që vendi t’i ketë forcat e armatosura, por