999 rezultate për

shkojme

21 vite burg autorëve, prindërit e Indrit Çelës: Do shkojmë në Hagë! Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për vrasjen e tekninuk të kondicionerëve, Indrit Çela, ngjarje e ndodhur dy vite
Gates: Ndryshe nga Elon Musk, nuk dua të shkojmë në Mars Ndryshe nga shefi ekzekutiv i Amazon Jeff Bezos, dhe ai i Tesla Elon Musk, Bill Gates thotë se ai nuk është i interesuar
Pirlo paralajmëron Interin: Duam të shkojmë me çdo kusht në finale Juventusi kërkon finalen e Kupës së Italisë me çdo kusht. Ky është paralajmërimi që Andrea Pirlo i ka bërë Interit p
Simeone nuk ngopet me La Ligan: Shpresojmë të shkojmë deri në fund në Champions Atletico Madrid ka vazhduar me serinë e fitoreve duke mposhtur në udhëtim skuadrën e Cadizit 2-4. Tekniku argjentinas
"Më mirë mos shkojmë fare në Europë", Halili i zhgënjyer pas humbjes në derbi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, foli pas humbjes në derbi ndaj Tiranës. Në prononcimin për mediat, numri 1 i bardheb
E konfirmon Idrizi: Shkojmë në zgjedhje me Partinë Demokratike Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për zgjedhjet e 25 Prillit duke thënë se do të garojë në zgjedhje me partinë më të
Mustafa: Po shkojmë drejt zgjedhjeve, askush nuk mund t'i marrë 80 deputetë Isa Mustafa thotë së nuk beson që zgjedhjet e reja do japin zgjidhje për çështjen e presidentit. Mustafa thotë se se
" I gëzuar dhe e vështirë për të luajtur kundër Barcelonës", ky është reagimi i Ronaldos pas fitores Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren 0-3 të Juventusit kundër Barcelonës në Camp Nou. Portugezi të dy gola
Haradinaj i prerë: Nëse s'ka marrëveshje për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar zgjedhje të reja. Në pyetje është çështja e presidentit, ku Haradina
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Hoti: Të ulemi me opozitën ose të shkojmë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është shprehur se koalicioni qeverisës nuk i ka 80 vota në Kuvend, një kusht i do
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
Trump jep intervistën e parë: Po shkojmë shumë mirë Presidenti amerikan, Donald Trump, sot ka dhënë intervistën e tij të parë në emisionin Fox & Friends në televizionin Fox
"Do iu shkojmë gjërave deri në fund" – Kujt po i dërgon Hoti porosi për shuarjen e Taskë Forcës? Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur në Kuvendin e Kosovës për shuarjen e Taskë Forcës Anti-Korrupsion, për t
"Po përballemi me një armik", Osmani: Duhet të bashkojmë forcat kundër antisemitizmit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, tha në Forumin e Antisemitizmit se të gjithë vendet e botës duhet të bash
Hoti: Po s'u morëm vesh për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, thotë se nuk e ka problem nëse nuk e kryen mandatin e tij deri në fund, po që se
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Mustafa paralajmëron AAK: Nëse kushtëzoni koalicionin me Presidentin, shkojmë në zgjedhje Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmëruar zgjedhje të reja nëse partia partnere e koalici
Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit: Në dialog shkojmë për njohje Kreu i Nismës, Fatmir Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit qeverisës ka thënë se në këtë takim kanë folur për
"Të shkojmë për të tretin", Ronaldo i mbyll "gojën" të gjithëve për të ardhmen Cristiano Ronaldo ka vërtetuar se do të qëndrojë te Juventusi. Zëra të shumtë insistonin se Cristiano Ronaldo mund t’