999 rezultate për

shkoje

"Le të shkojë gjaku gjer në gju", banorët e Astirit nuk tërhiqen Banorët e Astirit nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Edhe pse ata janë shoqëruar në polici dhe mbartin mbi supe disa aku
Frymëzuese, babai gërmon 4 kilometra mes malesh vetëm që vajza të shkojë në shkollë (FOTO LAJM) Padyshim që dëshira më e madhe e prindërve është të bëjë më të mirën për fëmijët e tyre. Këtë herë ka qenë ky rast i
Ky është trendi i vetëm i çizmeve që do të shkojë me çdo gjë që do të vishni (FOTO LAJM) Nëse po kërkoni një aksesor që do të shkonte me çdo veshjen tuaj në garderobë, sigurohuni për një gjë: të jetë në ngjyrë
Refuzon t'i shkojë tek varri, por Albini nuk ngurron ta përdore Ibrahim Rugovën për fushatë Albin Kurti, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë në një tubim në Istog se historia do të trego
Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmi
Vjosa Osmani: LDK s’shkon me partitë që nuk duhet Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, aktualisht është duke e mbajtur një tubim me qytetarë në fshatin Bar
Parashikimi i yjeve pë ditën e sotme, shenjat që do ju shkojë dita vaj Dashi Këshillohuni për çdo gjë me partnerin tuaj sot dhe mos merrni vendime të pamenduara. Bashkëpunimi dhe toleranca
Wanda: Icardi nuk do të shkojë te Monaco Monaco është përjashtuar si opsion për Mauro Icardin. Është gruaja dhe agjentja e sulmuesit që ka konfirmuar se Mauro
Kandidat për kryeministër do të jetë Kadri Veseli? Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, ka thënë se R
Ish e dashura fton familjen mbretërore në dasmë, po Princi Harry do të shkojë? (FOTO LAJM) Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj me martesë. “The Sun”
Plas tek gjigantët britanik, kapiteni refuzon të shkojë me skuadrën Laurent Koscielny ka refuzuar të udhëtojë në SHBA për turneun para-sezonal. Për këtë, skuadra angleze sapo ka dalur me n
"Më kot s’ka ku të shkojë", Anxhela i përgjigjet fansit që e kritikoi për foton me bikini (FOTO LAJM) Prej pak kohësh, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri publikon në profilin e saj në "Instagram", foto apo video ku eksp
PËRGJIMI 3/ "Tasi Lleshi nuk e shet votën me aq lekë! Leje të shkojë tek PD" (VIDEO) Në përgjimin e tretë të publikuar nga BILD, është kapur Arben Keshi, të cilin gazeta e cilëson si personin përgjegjës pë
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Ramos i kërkon Perezit ta lejojë atë të shkojë në Kinë Kapiteni Sergio Ramos i ka kërkuar Real Madridit ta lejojë atë të shkojë në Kinë si lojtar i lirë, raportojnë media të n
Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Jam me ty (FOTO LAJM) Reperja Loredana Zefi prej disa ditës është në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të akuzave të ngritura ndaj saj
Haradinaj fton Ramën në Kosovë, por a do të shkojë kryeministri? Mes Ramush Haradinajt dhe Edi Ramës është shkëputur çdo lidhje pas akuzave të ndërsjellta në publik. Haradinaj e akuzoi
Allegri flet pas shkarkimit nga Juventusi Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e parë pas largimit nga Juventusi. Duke marrë çmimin sarkastik "Il Tapino D’
Topi zbardh takimin sekret me Bashën dhe porosinë: Kujdes letrat se kjo punë s'do shkojë mirë Ish-Presidenti Bamir Topi ka zbardhur detaje të pathëna nga demonstrata e e 21 janarit ku mbetën katër të vrarë dhe dhje
Paralajmërimi i frikshëm i Berishës: Do të shkojmë drejt përplasjes Gjatë intervistës për emisionin 360 Gradë, ish-kryeministri Sali deklaroi se, beteja e opozitës do të shkojë në përplasj