999 rezultate për

shkoja

"Nuk e dija a do dilte gjallë", Vilda Zeneli rrëfen peridhën e vështirë të jetës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka qenë së fundmi pjesë e rubrikës “Kutia
Mbappe shkruan letër për ekperiencën te Reali, nuk e harron takimin me Zidane Tashmë është e qartë se Paris Saint-Germain ka dy yje të padiskutueshëm në skuadër si Neymar dhe Kylian Mbappe. Fitue
Mbappe zbulon momentin kur ka shkuar te Reali vetëm 14 vjeç: Mu duk se po shkoja në hënë! Kylian Mbappe ka treguar aventurën e tij të shkurtër kur ishte në prova te Real Madridi si fëmijë. Mbappe ishte 14 vj
Mbrojtësi i Lazios: Gëzohem që u diagnostikova me kancer, shkoja i dehur në stërvitje Mbrojtësi i bardhekaltërve e dha një intervistë për gazetën italiane L’Ultimo Uomo, në të cilën ai diskutoi për disa asp
"Nuk më la Interi të shkoja te Milani", "zikaltërit" përgënjeshtrojnë Spalletin: Vetë refuzove të largohesh Luciano Spalleti nw intervistwn e ditw sw djeshme tha se sezoni 2019/20 ka qenë i kompletuar për të, pasi ai është en
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
Dashamir Shehi: Që nesër do të shkoja në zgjedhje! Dashamir Shehi i ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora foli teksa foli për sistemin zgjedhor u shpreh me ose pa kët
Hazard zbulon arsyen e ardhjes në Madrid Eden Hazard u bë pjesë e Real Madrid në merkaton verore. Belgu kështu plotësoi ëndrrën e tij për të luajtur në "Sant
Baba që 14 vjeç dhe me 1 këmbë më të shkurtër, historia rrëqethëse e sulmuesit në Angli Një histori e veçantë vjen nga Anglia, më saktë nga futbollisti i Aston Vilës, Uesli Moraes. Gjithçka fillon me 22-vj
8 justifikimet epike të vajzave që nuk duan të dalin në takim Shumë prej jush mund të kenë përjetuar disa takime të pakëndshme. Po mos u shqetësoni pasi ka disa justifikime, që do t’
Refuzova panairin dhe sindikatat në 1 Maj Në 1 Maji çdo i punësuar e punëtor duhet të protestojë për të drejtat e tij por konotacioni i kësaj dite është përzier m
Van Gal i sugjëron De Ligt se ku të luajë Mathijs De Ligt është një nga më të kërkuarit në merkato. Kapiteni i Ajax-it pritet të largohert në fund të sezonit nga
Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
Teves: Ky është dallimi mes Ronaldos dhe Messit Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit dhe Juventusit, Carlos Tevez, ka treguar se ku qëndron dallimi kyç ndërmjet Cristiano
Maradon: Isha i sëmurë për 14 vite Legjenda e Argjentinës, Diego Maradona, i cili kohët e fundit ka vuajtur nga varësia prej drogës dhe alkoolit, ishte det
Futbollisti i Barcelonës: Mendova se do të shkoja në Botëror, por përfundova duke e shikuar në TV Pavarësisht se Kampionati Botëror i Rusisë ka ditë që ka përfunduar, për Sergi Robertin, mungesa në eventin më të madh t
Arthur: Neymar më mbushi mendjen që të shkoja në Barcelonë Arthur ka treguar sesi bashkatdhetari i tij, Neymar, e kishte shtyrë t’i bashkohej klubit të Barcelonë. “Fola me Neym
Ermal Meta rrëfehet për jetën para famës Ermal Meta është i lindur në Fier dhe pothuaj deri para pak vitesh, ishte krejt i panjohur nga “kopetentët” e muzikës në
Ilda nuk e lë me aq: Thashë të shkoja njëherë nga shtëpia e Muçit Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e