999 rezultate për

shkoj

Haradinaj i prerë: Nëse s'ka marrëveshje për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar zgjedhje të reja. Në pyetje është çështja e presidentit, ku Haradina
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Hoti: Të ulemi me opozitën ose të shkojmë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është shprehur se koalicioni qeverisës nuk i ka 80 vota në Kuvend, një kusht i do
Motrat binjake "luftojnë" për një djalë: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të (FOTO LAJM) 18 vajza konkurrojnë për dashurinë e Saimirit në “Love Story” dhe mes tyre edhe dy motra binjake. Albana dhe Silvana Xha
OBSH-ekspertëve të virusit: Shkoni në Kinë sa më shpejt Ekspertë ndërkombëtarë të virologjisë pritet të shkojnë së shpejti në Kinë për të hetuar në lidhje me origjinën e korona
Temperaturat shkojnë në minus, parashikimi i motit për ditët e ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se java e fundit e muajit nëntor parashihet të jetë kryesisht e qetë. Në
Përfundojnë hetimet për dëmet nga tërmeti,16 persona do të shkojnë në gjyq Prokuroria e Durrësit ka përfunduar hetimet për dëmet nga tërmeti i 26 nëntorit, ku për vetëm një javë bëhet një vit.
"Vendi duhet të shkojë në zgjedhje menjëherë" Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka përsëritur qëndrimin e kësaj partie, që zgjedhjet e jas
A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish
Sa është buxheti i vitit 2021: Paratë që shkojnë për pagat, pensionet dhe përballimin e pandemisë Kuvendi miratoi dje me 84 vota pro, 9 kundër dhe 4 abstenime, buxhetin e shtetit për vitin 2021 bashkë me amendimet që
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Hoti: Partitë politike të bien dakord për Presidentin e ri ose vendi të shkojë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka deklaruar se partitë politike duhet të vendosin nëse duan zgjedhje të reja ose
Përcaktohen skuadrat që shkojnë në Europian nga Liga e Kombeve (VIDEO) Janë mësuar emrat e tri skuadrave që i janë bashkuar Maqedonisë së Veriut duke u kualifikuar në Euro 2020. Hungaria,
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Baton Haxhiu: Edi Rama merr 73 mandate pa asnjë problem Opinionisti Baton Haxhiu, ka qenë i ftuar së fundmi në studion e ABC News, ku ka folur për zgjedhjet e ardhshme dhe ka p
Milani pëson humbjen e thellë dhe të parën këtë sezon (VIDEO) Milan ka provuar shijen e humbjes për herë të parë në këtë sezon dhe e ka bërë në mënyrën më të keqe. Kuqezinjtë kanë
Duket yll, Fjoralba surprizon me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Vapa iku me gushtin e po ashtu ikën edhe gërshetat shumëngjyrësh, aq në modë për ditët e nxehta. Vjeshta ka ardhur me
Trump jep intervistën e parë: Po shkojmë shumë mirë Presidenti amerikan, Donald Trump, sot ka dhënë intervistën e tij të parë në emisionin Fox & Friends në televizionin Fox
Tre gjëra në rrjetet sociale që mund t'u ndëshkojnë Ka shumë gjëra të cilat mund t’i bëni çdo ditë dhe t’i pengoni personave të tjerë. Ajo se çfarë postoni në rrjetet so
Basha sulmon sërish Ramën: Situata po shkon drejt kolapsit Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur së fundmi se kryeministri Edi Rama ka humbur kontrollin e situatës përsa i për