999 rezultate për

shkojĂ

Fauci tregon të pathënat: Nuk doja të shkoja në Shtëpinë e Bardhë Eksperti amerikan i sëmundjeve infektive, Anthony Fauci, ka zbuluar se është ndjerë në siklet kur kishte shkuar në Shtëp
Rrëfehet Seferi: E kisha ndarë mendjen që do të shkoja vetëm te Tirana Taulant Seferi është padyshim transferimi më i bujshëm i momentit në Kategorinë Superiore. Sulmuesi i Kombëtares, iu bas
Këngëtarja shqiptare me famë botërore: Më kanë futur kokën në tualet në gjimnaz Në një intervistë për The Sun, këngëtarja shqiptare Ava Max ka folur për adoleshencën e saj, që s’ka qenë aspak e thjesh
"Më futën kokën në tualet", këngëtarja shqiptare rrëfen ferrin e fëmijërisë (FOTO LAJM) Ava Max është bërë pjesë e listes së artisteve shqiptare më të famshme në mbarë botën vitet e fundit, por rruga drejt su
"Nuk e dija a do dilte gjallë", Vilda Zeneli rrëfen peridhën e vështirë të jetës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka qenë së fundmi pjesë e rubrikës “Kutia
Mbappe shkruan letër për ekperiencën te Reali, nuk e harron takimin me Zidane Tashmë është e qartë se Paris Saint-Germain ka dy yje të padiskutueshëm në skuadër si Neymar dhe Kylian Mbappe. Fitue
Mbappe zbulon momentin kur ka shkuar te Reali vetëm 14 vjeç: Mu duk se po shkoja në hënë! Kylian Mbappe ka treguar aventurën e tij të shkurtër kur ishte në prova te Real Madridi si fëmijë. Mbappe ishte 14 vj
Mbrojtësi i Lazios: Gëzohem që u diagnostikova me kancer, shkoja i dehur në stërvitje Mbrojtësi i bardhekaltërve e dha një intervistë për gazetën italiane L’Ultimo Uomo, në të cilën ai diskutoi për disa asp
"Nuk më la Interi të shkoja te Milani", "zikaltërit" përgënjeshtrojnë Spalletin: Vetë refuzove të largohesh Luciano Spalleti nw intervistwn e ditw sw djeshme tha se sezoni 2019/20 ka qenë i kompletuar për të, pasi ai është en
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
Dashamir Shehi: Që nesër do të shkoja në zgjedhje! Dashamir Shehi i ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora foli teksa foli për sistemin zgjedhor u shpreh me ose pa kët
Hazard zbulon arsyen e ardhjes në Madrid Eden Hazard u bë pjesë e Real Madrid në merkaton verore. Belgu kështu plotësoi ëndrrën e tij për të luajtur në "Sant
Baba që 14 vjeç dhe me 1 këmbë më të shkurtër, historia rrëqethëse e sulmuesit në Angli Një histori e veçantë vjen nga Anglia, më saktë nga futbollisti i Aston Vilës, Uesli Moraes. Gjithçka fillon me 22-vj
8 justifikimet epike të vajzave që nuk duan të dalin në takim Shumë prej jush mund të kenë përjetuar disa takime të pakëndshme. Po mos u shqetësoni pasi ka disa justifikime, që do t’
Refuzova panairin dhe sindikatat në 1 Maj Në 1 Maji çdo i punësuar e punëtor duhet të protestojë për të drejtat e tij por konotacioni i kësaj dite është përzier m
Van Gal i sugjëron De Ligt se ku të luajë Mathijs De Ligt është një nga më të kërkuarit në merkato. Kapiteni i Ajax-it pritet të largohert në fund të sezonit nga
Presidenti i Barcelonës plas bombën: Tentova të bashkoja Ronaldon me Messin te Barcelona Gjithmonë rivalë në fushë dhe jashtë saj, të paktën përsa i përket audiencës që ata tërheqin, por verën e kaluar ëndrra
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
Teves: Ky është dallimi mes Ronaldos dhe Messit Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit dhe Juventusit, Carlos Tevez, ka treguar se ku qëndron dallimi kyç ndërmjet Cristiano
Maradon: Isha i sëmurë për 14 vite Legjenda e Argjentinës, Diego Maradona, i cili kohët e fundit ka vuajtur nga varësia prej drogës dhe alkoolit, ishte det