999 rezultate për

shkoj

Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Ronaldo te PSG? Francezët kanë gati ofertën e frikshme Një lajm bombbë vjen nga "Diario Gol" ku bëhet e ditur se Ronaldo mund ti thotë lamtumirë Juventusit vetëm pas 1 viti, s
Tifozi i Liverpoolit blen veturë 50 € për të udhëtuar në finalen e Champions League (FOTO LAJM) Një yll i Youtube nga Anglia do të bëjë një udhëtim të pazakontë drejt finales së Champions League mes Liverpool dhe Tot
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Ramos i kërkon Perezit ta lejojë atë të shkojë në Kinë Kapiteni Sergio Ramos i ka kërkuar Real Madridit ta lejojë atë të shkojë në Kinë si lojtar i lirë, raportojnë media të n
Thaçi ftesë Mustafës: Eja ta bashkojmë Kosovën me Shqipërinë Hashim Thaçi ka kërkuar aleancë me Isa Mustafën për ta bashkuar Kosovën me Shqipërinë. Ka përsëritur edhe idenë për ndry
Allegri paralajmëron drejtimin e një skuadre të re Nesër në ora 18:00, Juventusi do të përshëndetet me trajnerin Massimiliano Allegri. Sampdoria do të jetë skuadra e fu
Fifi i del në mbrojtje Loredanës: Jam me ty (FOTO LAJM) Reperja Loredana Zefi prej disa ditës është në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të akuzave të ngritura ndaj saj
Haradinaj fton Ramën në Kosovë, por a do të shkojë kryeministri? Mes Ramush Haradinajt dhe Edi Ramës është shkëputur çdo lidhje pas akuzave të ndërsjellta në publik. Haradinaj e akuzoi
Zbulohen mesazhet e "Whatsapp", Sala nuk dëshironte transferimin te Cardiff Emiliano Sala vdiq tragjikisht derisa po udhëtonte nga Franca për në Britani pas transferimit të tij te Cardiff në Premi
Shqiptarët fiksohen të shkojnë atje ku duhet vizë, si arratisen nga Danimarka në Angli (FOTO LAJM) Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media
Allegri flet pas shkarkimit nga Juventusi Massimiliano Allegri ka dhënë deklaratën e parë pas largimit nga Juventusi. Duke marrë çmimin sarkastik "Il Tapino D’
Shqiptarët paguajnë 160 milion euro për rruget, qeveria harxhon më pak: Po të tjerat ku shkojnë? Shqiptarët paguajnë taksa direkte për rrugët gjatë një viti fiskal më shumë se sa qeveria shpenzon për mirëmbajtjen dhe
I riu qëllon veten dhe mbyllet në banesë, forca të shumta policie shkojnë ta nxjerrin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Patos të Fierit, ku një person i indentifikuar si Zhan Xhelaj 30 vj
Strasburgu dënon Shqipërinë, 110 milion euro do të shkojnë në xhepat e një italiani Shqipëria do t'i paguajë biznesmenit Fracesco Becheti, 110 milion euro për shkak të mbylljes arbitrare të Tv Agon. Kj
Topi zbardh takimin sekret me Bashën dhe porosinë: Kujdes letrat se kjo punë s'do shkojë mirë Ish-Presidenti Bamir Topi ka zbardhur detaje të pathëna nga demonstrata e e 21 janarit ku mbetën katër të vrarë dhe dhje
Deklarata e OSBE, protestuesit i shkojnë në shtëpi Bern Borchard Pas deklaratës së OSBE-së në Tiranë se drejtuesit e protestës do të mbanin përgjegjësi penale për dhunën gjatë protestës
Paralajmërimi i frikshëm i Berishës: Do të shkojmë drejt përplasjes Gjatë intervistës për emisionin 360 Gradë, ish-kryeministri Sali deklaroi se, beteja e opozitës do të shkojë në përplasj
Pjanic paralajmëron largimin nga Juventusi Në një intervistë të gjatë dhënë për "Canal Plus", mesfushori i Juventus, Miralem Pjanic ka folur ndër të tjera edhe për
Saint-Maximin thërret Milanin: Jam gati të luaj në një ekpi prestigjoz E ardhmja e Allan Saint-Maximin pritet të jetë të Milani. Vetë lojtari ka shprehur dëshirën për të veshur fanellën kuqez