999 rezultate për

shkoi

Meta u gjobit pasi shkoi në ditëlindjen e Bes Kallakut, Rama: E pështirë! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër ndaj gjobës së vënë ndaj presidentit Ilir Meta dhe Monika Kryemadhit, pasi morën
Meta u gjobit pasi shkoi në ditëlindjen e Besit, mediat greke i bëjnë bujë Nuk ka kaluar pa u raportuar edhe nga mediat greke gjobitja e Presidentit Ilir Meta, Monika Kryemadhit si edhe personazh
Messi tërbohet pas barazimit me Paraguain: Na vodhe dy herë (VIDEO) Argjentina nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në sfidën kundër Paraguajit, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e
Shkoi për të lindur, humb jetën 20 vjeçarja në maternitetin e Gjirokastrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin e Gjirokastrës. Një 20 vjeçare nga fshati Zhulat ka humbur jetën në mater
Numri i pacientëve që vetëhidhen në spitalin-COVID shkoi 4, çfarë thonë mjekët Një tjetër pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit Infektiv në Tiranë. Theksojmë se ky është rasti i katërt i
I shkoi si qytetar, Çuçi përplaset me kryetarin e LSI-së në Gjirokastër Gjatë një vizite elektorale me banorët e fshatit në Izvor të Gjirokastrës, ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka pasur një
Shkoi zjarrfikësja për t'i nxjerrë, 11 lojtarë të PSG ngecën në ashensor (VIDEO) Një incident i pakëndshëm u ka ndodhur lojtarëve të PSG-së ditën e djeshme. Plot 11 lojtarë të nënkampionëve të Eu
"Unë votova", Jennifer Lopes tregon se për kë shkoi vota e saj në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar hapur në Instagramin e saj se vota shkoi për Biden, teksa inkurajoi fansat e saj që të dilnin
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Burri i saj shkoi në Siri dhe u vra me snajper, gruaja dhe fëmijët kthehen nesër në Shqipëri Floresha Rasha së bashku me fëmijët e saj nesër pritet që të rikthehet në shtëpi në Tiranë pasi u nxor nga kampi i ferri
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Ndëshkoi me karton të kuq Chiesan, arbitri italian dërgohet në Serie B Arbitri i ndeshjes Crotone-Juventus, Francesco Fourneau u duartrokit për mënyrën se si ndau drejtësinë. Ai ndëshkoj m
Shkoi për të protestuar kundër maskës, qytetarët zbythin keq Kujtim Gjuzin: Ore m*t! Në këto momente para kryeministrisë po zhvillohet një protestë kundër mbajtjes së detyruar të maskave. Gjatë kësaj pr
Shkoi për të goditur Gjiknurin? Halit Valteri zbulon prapaskenat: Më kërcënoi! Deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri, ka sqaruar sherrin me Damian Gjiknurin në Kuvend, kur u kaluan ndryshim
Shkoi te shtëpia e të dashurit bashkë me vajzën, ai abuzon s*ksualisht me të miturën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Drenas të Kosovës, ku një vajzë rreth moshës 14-vjeçare dyshohet se u abuzua nga i da
E spiunuan, si u fundos 27-vjeçari kur Policia i shkoi në shtëpi Një 27 vjeçar me inicialet I. Xh, banues në Zall-Bastar është arrestuar në operacionin antidrogë të koduar “Shupali”.
Kërkojnë partner në televizion, lind dashuria mes dy të rinjve shqiptarë? (FOTO LAJM) Të kapur për dore, Tea dhe Andi frekuentuan ambientet e një dyqani produktesh kozmetike. Ndonëse pritej që të ishte T
Gazetari zbulon detaje për nënën që shkoi në Siri pranë nipit dhe mbesës: Më dogjën për ujë! "Më dogjën për një pikë ujë dhe ka lënë amanet që të mos kryen ritet fetare..." Gazetari Julian Kasapi në studion e "
Balluku nuk shkoi të përballej, naftëtarët mbyllin pa sukses protestën Pas përplasjeve me policinë dhe pa takuar ministren Belinda Balluku, naftëtarët kanë mbyllur sot protestën. Pas disa
Suarez dhe një makinë tjetër mbërrijnë te shtëpia e Messit, çfarë po ndodh? (VIDEO) Vijojnë lëvizjet me makina në shtëpinë e Lionel Messit, emrit më të përfolur në ditët e fundit në mediet botërore. El