999 rezultate për

shkodres

Lajm i trishtë, ndahet nga jeta ish-anëtari i bordit drejtues të Vllaznisë Shkodra është zgjuar me lajm të keq sot. Mësohet se Mark Laloshi, konsulent ligjor pranë bashkisë së Shkodrës dhe ish-an
E zhdukur prej datës 29 dhjetor, gjendet e pajetë e moshuara Një 80-vjeçare e cila ishte zhdukur që prej datës 29 Dhjetor, është gjetur e mbytur në qytetin e Shkodrës. Më datë 07
Vrasja me 30 plumba e të "të fortit" të Shkodrës, zbardhet debati me fjalë e ofendime Data e 28 nëntorit 2020 në Shkodër, ishte një ditë e qetë dhe festive për shkak të përvjetorit të Pavarësisë së Shqipëri
Mbante radio policie e pistoletë, si u ekzekutua me 30 plumba "i forti" i Shkodrës Një muaj nga vrasja e Ridvan Ramazanit (Hyseni) në Shkodër, zbardhen detaje të reja lidhur me hetimet që ka kryer polici
Voltana Ademi çon zgjedhjet e 30 qershorit në Gjykatën Kushtetuese: Të paligjshme! Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ngre padi për votimet në Gjykatën Kushtetuese. Menjëherë pas bërjes funksio
I bënë lokalin shoshë me plumba, efektivi i "Shqiponjave" ishte zënë më të "fortin" e Shkodrës Mbremjen e djeshme, lokali i një efektivi të forcave "Shqiponja" u qëllua me breshëri arme. Pikërisht për këtë ngjarj
Zbulohet se kush do të jetë drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës për zgjedhjet e 25 Prillit "Ne ofrojmë modelin e qytetarisë. Shkodra ka zgjuarsinë për të bërë dallimin..." Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazme
Ademi denoncon në Prokurori Policinë e Shkodrës: Lejuan dhunimin e selisë së PS Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi pasi u distancua nga aktet e dhunës në qytetin e saj, ka denoncuar sot n
Bien në rrjetën e OFL-së dy "të fortët" e Shkodrës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në
E goditi për vdekje dera elektrike, kush është punëtori që humbi jetën në Shkodër Një punonjës ka ndërruar jetë ditën e sotme në ambientet e firmës Mare Adriatik në fshatin Shelqet të Bashkisë Vau Dejës
E shtunë e zezë për Shkodrën, pas efektivit gjendet i vdekur një 46 vjeçar Shkodra sot është zgjuar në zi. Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme pasi një 46-vjeçar, banues
Bashkëpunoi për vrasjen e "të fortit" të Shkodrës, arrestohet Milkjor Gjoka Milkjor Gjoka, i dyshuar si bashkëpunëtor i vrasjes së Ridvan Hysenit në Shkodër është arrestuar nga policia. Ndërkohë
Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
Bënë kërdinë me vjedhje, kapen "skifterat" e Shkodrës Një persona është arrestuar nga policia e Shkodrës dhe një tjetër është proceduar penalisht, të akuzuar për një sërë vje
Myftiu i Shkodrës mposht koronavirusin, Ademi jep lajmin e mirë Myftiu i Shkodrës, Muhamed Sytari ka arritur të fitojë betejën me koronavirusin. Lajmin e mirë e ka bërë më dije krye
Nuk justifikoi milionat, shkarkohet nga detyra gjyqtari i Shkodrës Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra gjyqtarin e Shkodrës Albano Çepele. Ky vendim erdhi pas munges
Njëri prej tyre polic, COVID-19 i merr jetën 2 pacientëve në Shkodër Dy pacientë në spitalin e Shkodrës kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit. Njëri prej tyre është Rauf Guri, ef
Myftiu i Shkodrës u prek nga COVID-19, jep mesazhi i tij nga Turqia Myftiu i Shkodrës, i cili është prekur nga Koronavirusi është dërguar për mjekim në Turqi. Në një mesazh në Facebook,
U rëndua gjendja, dërgohet drejt Turqisë myftiu i Shkodrës Rëndohet gjendja e myftiut te Shkodrës Muhamed Sytari. Myftiu prej disa ditësh është i infektuar me koronavirus. Siç
EMRI/ Vetëm 23-vjeç, kush është i riu që vdiq në rrugët e Shkodrës Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër, ku ka humbur jetën një djalë i ri. Aksidenti ka ndodhur në fsha