999 rezultate për

shkodren

E shtunë e zezë për Shkodrën, pas efektivit gjendet i vdekur një 46 vjeçar Shkodra sot është zgjuar në zi. Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme pasi një 46-vjeçar, banues
Jozefina Topalli "tradhton" Shkodrën, ja ku do të garojë në zgjedhjet e ardhshme Jozefina Topalli do të garojë për deputete në Tiranë, pasi këtu shprehet se do të bëjë betejën e saj, por duke theksuar
Politikani serb provokon shqiptarët: E quan Shkodrën qytet antik të Serbisë! (FOTO LAJM) Një politikan serb ka vendosur të trazojë ujërat, duke bërë një deklaratë të fortë për qytetin verior të Shqipërisë, Shk
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
Bashkëpunim mes vëllezërish?! Shpallet në kërkim një tjetër i ri për vrasjen që tronditi Shkodrën Detaje të reja zbardhen nga atentati në Shkodër ku mbrëmjen e së hënës mbeti i vrarë 23-vjeçari, Gledis Kraja. Sipas
Ngjarja që tronditi Shkodrën: Plumbat kishin nën shënjestër 46 vjeçarin, si u plagos 17 vjeçari Të shtënat me armë tronditën zonën e Shirokës në qytetin e Shkodrës mbrëmjen e kaluar, ku mbeti i plagosur një kalimtar
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar
COVID 19 nuk kursehet për Shkodrën, konfirmohen 6 raste të reja Ka shkuar në 48 numri i të infektuarve mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mbrëmjen e djeshme janë marrë 26 tampon të pers
Çfarë po ndodh me Shkodrën? Shkon në 31 numri i të infektuarve Eshtë rritur sërish numri i të infektuarve me koronavirus në Shkodër. Autoritetet shëndetësore në Shkodër konfirmojnë
Koronavirusi ''mbërthen'' Shkodrën, mes 12 të prekurve edhe një fëmijë 13 vjeçar Autoritetet konfirmuan 27 raste të reja nga koronavirusi, duke shkuar në 304 persona numri i të prekurve. 12 nga këto
Të shtënat që trazuan Shkodrën, identifikohen autorët Ngjarja që ndodhi ditën e djeshme në Shkodër është zbardhur ditën e sotme nga Policia. Të shtënat me armë tronditën q
Tronditi Shkodrën me të shtëna, policia kap 47 vjeçarin Policia ka arritur të kapë një 47 vjeçar i cili qëlloi me armë në drejtim të mikut të vet. Policia ka sekuestruar dh
Dy shpërthime me lëndë plasëse trondisin Shkodrën (FOTO LAJM) Dy shpërthime me tritol kanë tronditur Shkodrën gjatë orëve të vona të natës. Shpërthimi i parë ndodhi pas banesës s
Do të shkoni në Shqipëri? Habit Vuçiç: Dua të vizitoj Shkodrën dhe Vlorën "Nuk kam qenë kurrë në Shkodër, as në Vlorë. Ajo që kam dëgjuar nga njerëzit që e dinë këtë, thonë se ka një bregdet jas
Ngjarja makabre që tronditi Shkodrën, si i vranë në kufi dy të rinjtë dhe jua shëtitën kufomat nëpër qytet (FOTO LAJM) 24 gushti i vitit 1989 ka shënuar një ngjarje makabre, që ka tronditur atë kohë, gjithë Shkodrën me rrethina. Dy te rinj
Bllokimi i fondeve për Bashkinë e Shkodrës, Spahia thirrje Ramës: Mos e provoko Shkodrën! Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka reaguar pasi Ministria e Financave bllokoi fondet për Bashkinë e Shkodrës. Në
Si e "dogji" Rama Bushatin për t'ia lënë Shkodrën Tom Doshit Mjaftojnë ngjarje të vogla lokale për të kuptuar marrëdhëniet në kampin e socialistëve, siç ishtë gjatë ditës së sotme
Kush janë kryeprokurorët që KLP caktoi për Shkodrën dhe Përmetin Këshilli i i Lartë i Prokurorisë ka caktuar sot kryeprokurorët e përkohshëm në prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit. K
Me Doshin e Ardi Veliun në krahë, si u fut Rama në Shkodrën e blinduar (VIDEO) Qyteti i Shkdorës sot ishte në shtetrrethim, pasi opozita kishte paralajmëruar një protestë në kohën kur Partia Socialis
RENEA dhe FNSH blindojnë Shkodrën: Rama nuk heq dorë nga fushata (VIDEO) Edhe pse kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi nuk dha leje që PS-të zhvillojë në Shkodër mitingun e radhës, kryeministri E